۰
حجت الاسلام آقاتهرانی:

مسئولی که از مسیر انقلابی گری خارج شود، قابل دفاع نیست

قم نیوز: استاد حوزه علمیه قم گفت: کسی نباید با توجیه حرکت های اشتباه مسئولان از آن ها حمایت کند؛ مسئولان اگر از مسیر انقلابی گری خارج شوند، قابل دفاع نیستند.
مسئولی که از مسیر انقلابی گری خارج شود، قابل دفاع نیست
مسئولی که از مسیر انقلابی گری خارج شود، قابل دفاع نیست
به گزارش قم نیوز حجت الاسلام مرتضی آقا تهرانی پیش از ظهر امروز در همایش سراسری تبیین بیانیه گام دوم انقلاب که در مصلی قدس قم برگزار شد، رهبر معظم انقلاب برای تدوین این بیانیه بسیار زمان صرف کرده اند و ما نباید از کنار آن به سادگی عبور کنیم.

وی افزود: مجلس تراز اسلامی آن مجلسی است که مطالبات مقام ولایت را پیاده کند؛ امروز برخی افراد در مملکت قائل به کارآمدی دین در همه عرصه ها نیستند و به صورت ماهوی با انقلاب معارضه دارند.

استاد حوزه علمیه قم گفت: این افراد به دنبال کسب عزت و ثروت از غرب هستند، بنابراین ما باید از انتخاب اینگونه افراد در رده های مسئولیتی پرهیز کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین آقاتهرانی خاطرنشان کرد: به هیچ وجه دین از سیاست جدا نبوده و متاسفانه برخی مسرولان ما سکولار هستند و می پندارند دین کارآمدی خود را از دست داده است.

وی تاکید کرد:  یکی از ویژگی انقلاب در بیانیه گام دوم آن است که هیچگاه اسباب دلزدگی افراد را فراهم نمی کند، انقلاب اسلامی در کلام رهبری یک موجود زنده و فعال مطرح شده است؛ هر چه به حقیقت انقلاب نزدیک تر شویم درمی یابیم که پویاتر و پاسخ دهنده تر است و هیچ ناکارآمدی ندارد.

عضو هی