۰

150 پزشک و پرستار به زائران اربعین در قم خدمات ارائه می‌دهند

قم نیوز: مسئول قرارگاه مردمی اربعین قم بابیان اینکه در حوزه درمان نیز خدمات‌ خوبی به زائران حسینی انجام‌شده است، گفت: ۱۵۰ پزشک و پرستار به‌صورت جهادی به زائران اربعین حسینی خدمات ارائه می‌دهند.
۱۵۰ پزشک و پرستار به زائران اربعین در قم خدمات ارائه می‌دهند
۱۵۰ پزشک و پرستار به زائران اربعین در قم خدمات ارائه می‌دهند
به گزارش قم نیوز مهدی قربانی کرم در جلسه مدیر و معاونت‌های قرارگاه اربعین استان که با حضور سردار اشتری در سالن جلسات مصلی قدس برگزار شد،اظهار داشت: همه خدمات ارائه‌شده به زائران حسینی رایگان است، زائران ایرانی به مدت 24 ساعت و زائران خارجی به مدت 3 روز می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به حضور پرشور زائران پاکستانی در مراسم اربعین حسینی گفت: با توجه به اینکه زائرین پاکستانی امسال نیز توفیق حضور در حرم سیدالشهدا (ع) رادارند برای ما بستری ایجادشده است که بتوانیم خدمتگذار آن‌ها باشیم.

مسئول قرارگاه مردمی اربعین قم با اشاره به اهمیت فعالیت فرهنگی برای زائران تصریح کرد: حدود 200 مبلغ نیز باهدف ارائه خدمات فرهنگی و ترویج معارف دینی در قرارگاه مردمی اربعین قم فعالیت می‌کنند.

قربانی کرم تصریح کرد: در این چند روز از 9 کشور زائران در مصلی قدس حضور پیدا کردند و افتخار میزبانی زائران کشورهای پاکستان، آذربایجان، ترکیه، افغانستان،روسیه، تایلند، هند،اتریش و عراق را داشتیم.

وی بیان کرد:فعالیت پرسنل ناجا برای خدمت به زائران حسینی در قم بی‌نظیر است و در این 3 سال همیشه همراه ما بودند،امسال سردار آقاخانی فرمانده نیروی انتظامی استان به‌صورت ویژه به زائران خدمت کردند.

مسئول قرارگاه مردمی اربعین قم با تقدیر از اقدامات صورت گرفته توسط نیروی انتظامی قم گفت:سردار آقاخانی در جلسات حمایت ویژه‌ای از قرارگاه مردمی اربعین داشتند، ایشان و پرسنل نیروی انتظامی قم محبت و عنایت ویژه‌ای برای خدمت به زائران حسینی دارند.

قربانی کرم بابیان اینکه در حوزه درمان نیز  خدمات‌ خوبی به زائران حسینی انجام‌شده است، خاطرنشان کرد: تاکنون به 7 هزار و 100 زائر به‌صورت رایگان خدمات پزشکی و بهداشتی ارائه شده است  و 150 پزشک و پرستار به‌صورت جهادی به زائران خدمات ارائه می‌دهند.

انتهای پیام/ 137
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۵
کد مطلب: 82871
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *