۰

روزانه 9 هزار پرس غذا توسط موکب علی‌اصغر(ع) قم در سامرا توزیع می‌شود

قم نیوز: مدیر موکب علی‌اصغر(ع) قم مستقر در سامرا گفت: در این موکب روزانه ۳ هزار پرس صبحانه و ناهار و شام توزیع می‌شود و همچنین ۶ هزار لیوان شربت آبلمیو و گلاب و بیدمشک و ۵ هزار چای بین زائران حسینی توزیع می‌شود.
روزانه ۹ هزار پرس غذا توسط موکب علی‌اصغر(ع) قم در سامرا توزیع می‌شود
روزانه ۹ هزار پرس غذا توسط موکب علی‌اصغر(ع) قم در سامرا توزیع می‌شود
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام مجید شکوری اظهار داشت:موکب حضرت علی‌اصغر(ع) قم توفیق دارد برای سومین سال در مراسم اربعین حضور پیداکرده و در شهر سامرا به زائران خدمت‌رسانی کند.

وی افزود: در این موکب روزانه 3 هزار پرس صبحانه و ناهار و شام توزیع می‌شود و همچنین 6 هزار لیوان شربت آبلمیو و گلاب و بیدمشک بین زائران و 5 هزار چای نیز بین زائران حسینی توزیع می‌شود.

مدیر موکب علی‌اصغر(ع) قم مستقر در سامرا بیان کرد:تأمین آب‌خنک برای زائران ازجمله اقدامات این موکب است و همچنین برپایی نماز جماعت و اسکان شبانه زائران و فعالیت‌های فرهنگی در این موکب مورد تأکید است.

شکوری با اشاره به خدمات صورت گرفته در موکب علی‌اصغر(ع) تصریح کرد: امروز پنجمین روز خدمت‌رسانی این موکب است و تا  3 روز تا بعد اربعین نیز فعالیت دارد.

وی افزود:این موکب از چند هیئت تشکیل‌شده است که شامل هیئت علی‌اصغر(ع) گلزار شهدا و هیئت بازار نو و هیئتی در باجک شکل‌گرفته است و خادمینی در این هیئت مشغول فعالیت هستند که از شمال حضور پیدا کردند.

مدیر موکب علی‌اصغر(ع) قم بابیان اینکه 40 خادم در این موکب خدمت‌رسانی می‌کنند،خاطرنشان کرد:به هیچ نهاد دولتی و غیردولتی وصل نیست و افتخار می‌کنیم که با نذوراتی که مردم در اختیار گذاشتند از زائران پذیرایی می‌کنیم.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۶
کد مطلب: 82865
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *