۰

استقرار 30 هزار نیرو در مرزها برای تامین امنیت زائران

قم نیوز: فرمانده نیروی انتظامی از استقرار 30 هزار نیرو در مرزها برای تامین امنیت زائران در ایام اربعین حسینی خبر داد.
استقرار 30 هزار نیرو در مرزها برای تامین امنیت زائران
استقرار 30 هزار نیرو در مرزها برای تامین امنیت زائران
به گزارش قم نیوز حسین اشتری در دیدار با آیت‌الله سیدمحمدسعیدی تولیت حرم حضرت معصومه(س)، با اشاره به استقرار 30 هزار نفر از نیروهای انتظامی برای خدمت رسانی به زائران اربعین در مرزها بیان کرد: نیروی انتظامی وظایف و خدمات متفاوتی دارد و یکی از این وظایف مهم خدمت رسانی به زائران اربعین است.

وی با اشاره به مشکلات اخیر در کشور عراق بیان کرد: طراحان این توطئه که پشت پرده آن آمریکا و عربستان بوده اند می خواهند که حرکت باشکوه اربعین کمرنگ شود ولی به لطف الهی به هدف خود نمی‌ رسند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به برگزاری با شکوه مراسم های عزاداری در 100 هزار مسجد و حسینیه کشور در دهه اول ماه محرم گفت: این مراسم ها باشکوه تر از سال قبل و بدون وجود هیچگونه مشکل امنیتی برگزار شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تشریح برنامه‌ های هفته ناحا گفت: در سال گذشته 50 نفر از نیروهای خدوم پلیس به فیض شهادت نائل شده‌ اند و در نیمه نخست سال جاری آمار شهدا در ناجا در مقایسه با سال گذشته 40 درصد کاهش یافته است.

اشتری اقدامات صورت گرفته در زمینه برخورد با ناهنجاری های اجتماعی را مورد توجه قرار داد و یادآور شد: در این راستا ناجا طرح ناظر یک و برخورد با کشف حجاب در داخل خودروها را با جدیت اجرا کرد و این طرح اثرات خوبی داشته است.

وی کشف ۸۷۵ تن انواع مواد مخدر را مورد توجه قرار داد و گفت: میزان کشفیات مواد مخدر در سال جاری 12 درصد افزایش یافته و ناجا برخورد با عناصر اصلی را در دستور کار قرار داده است.

فرمانده ناجا گفت: بعد از ورود آمریکا به افغانستان کشت خشخاش در این کشور 50 برابر شد و این مسئله مشکلات و آسیب هایی را برای کشور به دنبال داشت.

انتهای پیام/ 110
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
کد مطلب: 82626
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *