کاهش ۹۹ درصدی تخلفات و تصادفات در بلوار آیت‌الله بروجردی

خبرگزاری فارس , 21 شهريور 1398 ساعت 8:00

رئیس مرکز هوشمند سازی ترافیک شهرداری قم از کاهش 99 درصدی تصادفات، تخلفات و واژگونی در بلوار آیت‌الله بروجردی پس از نصب دوربین‌های کنترلی خبر داد.


به گزارش قم نیوز اکبر قلیچ با اشاره به نصب دوربین‌های کنترلی در بلوار آیت‌الله بروجردی اظهار داشت: از ابتدای راه‌اندازی این بلوار شهرداری به دنبال نصب دوربین‌های کنترل سرعت و تخلفات در این محور بود که به علت مشکلاتی نصب این دوربین‌ها با تأخیر انجام شد.

رئیس مرکز هوشمند سازی ترافیک شهرداری قم خاطرنشان کرد: در مدت کمتر از یکسال در بلوار آیت‌الله بروجردی شاهد تصادفات و واژگونی‌های بسیاری بودیم که بیش از ۵۰۰ مجروح و بیش از ۱۰ کشته این محور بر جای گذاشته بود.

وی با بیان اینکه حدود ۷۰ برخورد با گاردریل و واژگونی در این محور ثبت‌شده بود، ابراز کرد: خوشبختانه بعد از نصب دوربین‌های کنترلی در بلوار آیت‌الله بروجردی، شاهد کاهش ۹۹ درصدی تخلفات و تصادفات در این محور هستیم.

قلیچ با تأکید بر لزوم رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی برای حفظ جان و اموال تصریح کرد: دوربین‌های کنترلی فقط وظیفه ثبت تخلفات دارند و قانون‌گریزی به خود رانندگان بر می‌گردد که باید با رعایت قوانین، رانندگی مطمئن و بدون حادثه‌ای داشته باشند.

انتهای پیام/ 110


کد مطلب: 81981

آدرس مطلب: http://qomnews.ir/news/81981/کاهش-۹۹-درصدی-تخلفات-تصادفات-بلوار-آیت-الله-بروجردی

قم نیوز
  http://qomnews.ir