۰

حجت‌الاسلام ذوالنور: ریاست جدید قوه قضائیه بارقه‌های امید را در دل مردم دمید

قم نیوز: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اقدامات رئیس قوه قضاییه را شایسته تقدیر دانست وگفت: آیت‌الله رئیسی بارقه‌های امید را در دل مردم دمید امیدواریم ایشان بتواند با دانه‌درشت‌های اقتصادی برخورد کند.
حجت‌الاسلام ذوالنور: ریاست جدید قوه قضائیه بارقه‌های امید را در دل مردم دمید
حجت‌الاسلام ذوالنور: ریاست جدید قوه قضائیه بارقه‌های امید را در دل مردم دمید
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام‌ مجتبی ذوالنور طی سخنانی در هیئت قرآن و عترت امام‌زاده ابراهیم(ع)، با تأکید بر اینکه در مجالس مذهبی نباید به کودکان سخت‌گیری کرد، اظهار داشت: قطع شدن پای کودکان از این مجالس گاهی به سخنران، مداح و یا متولی بداخلاق برمی‌گردد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: اگر جوانی جذب جریان‌های مخرب می‌شود درنتیجه گرم نبودن کانون خانواده است.

وی با بیان اینکه پرونده اعمال سه گروه در دنیا بسته نمی‌شود، ابراز کرد: در روایات آمده کسی که سنتی را گذاشته باشد، تا زمانی که اثرات این سنت خیر در جامعه باقی‌مانده پرونده اعمال این شخص بسته نمی‌شود، همچنین کسی که فرزند صالحی تربیت‌کرده باشد اثراتش بعد از مرگ نیز باقی است و درنهایت تا زمانی که بنای کار خیر یا شری گذاشته شود تا زمانی که این بنای خیر یا شر در جامعه هست پرونده اعمال آدمی بسته نمی‌شود.

ذوالنور تربیت صحیح فرزندان را مورد تأکید قرار داد و افزود: حضرت قاسم(ع) می‌گوید؛ مرگ در نزد من از شیرین‌تر از عسل است، امروز هم آیا آقازاده‌ها می‌توانند در شرایط حساس جامعه بگویند مرگ در نزد آن‌ها احلی من العسل است؟.

 نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امام حسین(ع) در حال خطبه خواندن هستند و جمعیت حاضر شروع به هلهله می‌کنند، امام حسین(ع) می‌فرمایند؛ شکم‌هایتان از مال حرام پر است که سبب شده به حرف‌های من گوش نمی‌دهید.

وی اثرات نامطلوب لقمه حرام را مورد تأکید قرار داد و گفت: لقمه حرام سبب می‌شود حتی انسان به سخنان حجت خدا هم گوش فرا ندهد و در مقابل حجت خدا و فرزند پیامبر(ص) بایستد و دنیاپرستی را پیشه خود کند.

ذوالنور در پایان اقدامات رئیس قوه قضاییه را شایسته تقدیر دانست و خاطرنشان کرد: آیت‌الله رئیسی بارقه‌های امید را در دل مردم دمید امیدواریم ایشان بتواند با دانه‌درشت‌های اقتصادی برخورد کند چراکه در طول انقلاب مردم، از کمبودها گلگی نداشته‌اند بلکه از فساد و تبعیض ناراحت هستند.

انتهای پیام/ 137
جمعه ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۹
کد مطلب: 81821
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *