۰

بهره‌برداری از 15 طرح آب و فاضلاب با اعتباری بالغ بر 141میلیارد تومان

قم نیوز: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم از بهره‌برداری از 15 طرح آب و فاضلاب با اعتباری بالغ بر 141 میلیارد تومان همزمان با هفته دولت خبر داد.
بهره‌برداری از 15 طرح آب و فاضلاب با اعتباری بالغ بر 141میلیارد تومان
بهره‌برداری از 15 طرح آب و فاضلاب با اعتباری بالغ بر 141میلیارد تومان
به گزارش قم نیوز علی جان صادق پور با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: ارائه خدمات مناسب و در خور شأن مردم شریف ایران اسلامی وظیفه تمام کسانی است که لباس خدمت را به تن کرده‌اند و هفته دولت نیز فرصت مناسبی برای تشریح این خدمات است.

وی با اشاره به اقدامات و تلاش‌های صورت گرفته در بخش‌های آب و فاضلاب استان از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون ابراز داشت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در حال حاضر صد در صد جمعیت شهری استان از آب سالم و بهداشتی بهره‌مند هستند ضمن اینکه 50 درصد شهر قم نیز تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار دارند.

رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم در ادامه از بهره‌برداری از 15 طرح آب و فاضلاب با اعتباری بالغ بر 141 میلیارد تومان همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت: این طرح‌ها شامل 7 مورد آبرسانی، 3 مورد زیرساخت فاضلاب و 2 مورد نیز طرح‌های نوین است که منابع مالی آن‌ها از اعتبارات ملی، استانی، داخلی و خصوصی تأمین شده است.

وی توسعه و اصلاح شبکه‌های آبرسانی شهر به طول بیش از 36 کیلومتر در اقطار مختلف را از جمله این طرح‌ها ذکر کرد و اجرای شبکه‌های فاضلاب و نصب انشعاب در سطح شهر از جمله مناطق 2، 3 و 6 را از دیگر این طرح‌ها اعلام و اظهار کرد: 35 کیلومتر شبکه فاضلاب در مسکن مهر پردیسان نیز اجرا شده است که در این هفته مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

صادق پور بهره‌برداری از اسکروپمپ ساخته شده توسط متخصصان داخلی برای نخستین بار در کشور با اعتباری بالغ بر 2 هزار و 500 میلیون ریال را از دیگر طرح‌های قابل افتتاح در هفته دولت ذکر و تاکید کرد: بهره‌برداری از نیروگاه خورشیدی با ظرفیت 100 کیلووات به منظور پایداری برق شبکه نیز از جمله این طرح‌ها به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه احداث ساختمان کلرزنی صادقیه، اجرای خط انتقال آب شهر کهک و تکمیل رینگ غربی آبرسانی شهر قم از دیگر طرح‌هایی است که در این هفته افتتاح می‌شود، خاطرنشان کرد: حفر و تجهیز دو حلقه چاه در شهر جعفریه و یک حلقه چاه در منطقه علی‌آباد نیز از دیگر طرح‌های شرکت آب و فاضلاب قم است که در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان توسعه مرکز ارتباطات تلفنی 122 آبفا با هدف هوشمند سازی مدیریت تماس‌های ورودی و خروجی را از دیگر طرح‌های شرکت آب و فاضلاب عنوان و اظهار کرد: تولید نرم‌افزار، مدیریت تماس‌ها و درخواست‌ها به صورت غیرحضوری(تلفنی)، سامانه اطلاع‌رسانی تلفنی تعاملی، سامانه پاسخگویی خودکار بر مبنای اطلاعات موجود در شرکت آب و فاضلاب و فعال شدن کانال‌های ورودی گفتگو آنلاین در پورتال آبفا اقداماتی است که در این زمینه انجام شده است.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۳
کد مطلب: 81446
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *