۰
عضو شورای شهر قم عنوان کرد؛

احداث شهربازی معارفی در بلوار پیامبر اعظم (ص) قم

قم نیوز: محرری گفت: شهربازی معارفی در بلوک ۳۳ بلوار پیامبر اعظم (ص) واقع‌شده که در مرحله طراحی و ابلاغ قرارداد قرار دارد.
احداث شهربازی معارفی در بلوار پیامبر اعظم (ص) قم
احداث شهربازی معارفی در بلوار پیامبر اعظم (ص) قم
به گزارش قم نیوز محسن محرری عضو شورای شهر قم با اشاره به اهمیت سرمایه‌گذاری برای توسعه شهر گفت: با توجه به رکود فعلی در کشور و شهر قم یکی از راه‌های پر کردن خلأ‌های موجود استفاده از منابع سرمایه‌گذاران است.

عضو شورای شهر قم با انتقاد از سرعت‌پایین اجرای پروژه‌ها در بلوار پیامبر اعظم (ص) تصریح کرد: اجرای پروژه‌های تعریف‌شده در این بلوار از سرعت مناسبی برخوردار نیست، ولی اخیراً با توجه به ثبات قیمت‌ها اجرای آن‌ها نیز با سرعت بهتری در حال انجام است.

محرری احداث مجتمع تجاری در بلوک N۳۴ بلوار پیامبر اعظم (ص) را یکی از پروژه‌های سرمایه‌گذاری در این بلوار برشمرد و گفت: این قرارداد در سال گذشته منعقدشده است و هم اکنون ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

او با اشاره به احداث شهربازی معارفی در بلوار پیامبر اعظم (ص)تصریح کرد: شهربازی معارفی در بلوک ۳۳ بلوار پیامبر اعظم (ص) واقع‌شده که در مرحله طراحی و ابلاغ قرارداد قرار دارد.

محرری با بیان اینکه بلوار پیامبر اعظم (ص) یکی از بستر‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری است، ابراز کرد: در این بلوار معنوی طی چند سال گذشته حدود شش قرارداد منعقدشده که از این تعداد دو مورد به علت شرایط خاص اقتصادی که برای سرمایه‌گذار پیش آمد فسخ‌شده و مجدداً سرمایه‌گذار جدید جذب‌شده است.

او با تأکید بر اینکه سه قرارداد جدید سرمایه‌گذاری در بلوار پیامبر اعظم (ص) در حال انعقاد است، عنوان کرد: در حال حاضر شش پروژه فعال در این بلوار وجود داشته که در مراحل مختلفی از ۱۰ درصد تا ۵۰ درصد پیشرفت دارند.

عضو کمیسیون برنامه‌ وبودجه شورای شهر قم عنوان کرد: هتل‌های پنج ستاره در بلوک‌های ۱۴، ۱۵، ۱۶ بلوار پیامبر اعظم (ص) در حال احداث است که بیش از ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

محرری با بیان اینکه سه پروژه جدید در سال جاری برای واگذاری به سرمایه‌گذاران در بلوار پیامبر اعظم (ص) تعیین تکلیف شده است، یادآورشد: دو مورد از آن‌ها به مرحله قرارداد رسیده و یک مورد هم در مرحله نهایی شدن قرارداد و در حال انجام مراحل آن است که امیدواریم در آینده نزدیک این پروژه‌ها به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام/ 110
يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
کد مطلب: 81440
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *