اجرای 1378 برنامه عملیاتی در دادگستری قم

خبرگزاری فارس , 27 مرداد 1398 ساعت 18:21

رئیس کل سابق دادگستری استان قم از اجرای 1378 برنامه عملیاتی در دوره مدیریتی خود خبر داد و گفت: سالیانه وضعیت موجود و مطلوب را ترسیم و گام به گام این برنامه‌های عملیاتی را اجرا می‌کردیم.


به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام حمزه خلیلی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری استان قم در مرکز آموزش قوه قضائیه با اشاره به تاثیرگذاری محیط اظهار کرد: محیط بر روی رفتار و تصمیم گیری و عقلانیت انسان تاثیر می‌گذارد، البته تاثیر محیط معنوی بیشتر از محیط‌های دیگر است.

وی ادامه داد: آرای قضات استان قم نشان می‌دهد که درک و فهم قضات در این استان متفاوت از استان‌های دیگر است و این نشان از تاثیر محیط معنوی دارد، در استان قم کمترین آلودگی مادی و معنوی را در قضات داشتیم و این براساس آمار دادسرای انتظامی قضات است.

رئیس کل سابق دادگستری استان قم افزود: انسجام و پیوستگی نیروها در دستگاه قضایی و مدیران استان را در استان‌های دیگر ندیدم و این برجستگی به خاطر تاثیر محیط معنوی است.

خلیلی وجود افکار مدیریتی را از ویژگی‌های استان قم دانست و تصریح کرد: اگر فکر مدیریتی منحصر در فرد باشد، با کنار رفتن آن فرد، آن فکر از بین می‌رود، ولی در قم به دلیل وجود افکار مدیریتی، مدیریت راحت تر است.

وی ادامه داد: دستگاه قضایی در استان قم از حمایت مراجع تقلید برخوردار است و این حمایت کار کردن را در استان آسان تر می‌کند، مراجع با راهنمایی و ارشاد، دستگاه قضایی را برای حرکت روبه جلو یاری دادند و مراجع عظام تقلید از ظرفیت‌های استان قم هستند.

رئیس کل سابق دادگستری استان قم افزود: 1378 برنامه عملیاتی در دوره مدیریتی من در استان طراحی و اجرا شد و سالیانه وضعیت موجود و مطلوب را ترسیم و گام به گام این برنامه‌های عملیاتی را اجرا می‌کردیم.

خلیلی خدمت در هر جایی را افتخار دانست و تصریح کرد: خدمت به مردم اگر دارای اخلاص باشد، در هر جایی موجب ارتقای انسان می‌شود.

انتهای پیام/ 137


کد مطلب: 81221

آدرس مطلب: http://qomnews.ir/news/81221/اجرای-1378-برنامه-عملیاتی-دادگستری-قم

قم نیوز
  http://qomnews.ir