۰

۲۰ مدال و سه عنوان تیمی سهم قم از مسابقات لیفت با لوازم  کشور

قم نیوز: رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام قم با اشاره به میزبانی این استان از مسابقات لیفت بالوازم قهرمانی باشگاه های کشور گفت: ورزشکاران قم با کسب ۲۰ مدال رنگارنگ، دو عنوان نائب قهرمانی و یک عنوان سومی تیمی در این رقابت ها خوش درخشیدند.
۲۰ مدال و سه عنوان تیمی سهم قم از مسابقات لیفت با لوازم  کشور
۲۰ مدال و سه عنوان تیمی سهم قم از مسابقات لیفت با لوازم  کشور
به گزارش قم نیوز سعید آمده افزود: این مسابقات با حضور بیش از ۵۰۰ ورزشکار،مربی و سرپرست از سراسر کشور از ۱۴ تا ۱۸ مرداد به میزبانی قم برگزار شد.

وی ادامه داد: نتایج درخشان تیم استان قم در مسابقات لیفت بالوازم قهرمانی باشگاه های کشور حاکی از شروع روزهای خوب برای پاورلیفتینگ استان قم است.

وی افزود: در این مسابقات تیم قم بیش از ۲۰ مدال رنگارنگ در رده های سنی مختلف کسب کرد و در سطح تیمی نیز استان قم توانست مقام نایب قهرمانی در رده سنی جوانان، نایب قهرمانی در رده سنی پیشکسوتان و مقام سوم تیمی رده سنی بزرگسالان را کسب نماید.

آمده اظهار داشت: این دوره از مسابقات یکی از باکیفیت ترین مسابقات لیفت قهرمانی باشگاه های کشور که با همکاری خوب اداره کل ورزش و جوانان قم در شرایط بسیار مطلوب برگزار شد.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام قم با تقدیر از نگاه باز و همکاری های بی دریغ اداره کل ورزش و جوانان در حمایت و پشتیبانی از این مسابقات،‌ادامه داد: این مسابقات مانند تمام مسابقات ملی و بین المللی در سالن همایش فرهنگسرای جوان برگزار و این امر موجب شد تا تمام ورزشکاران حاضر در این رقابت ها و مسئولان فدراسیون از سطح کیفیت بالای میزبانی رضایت داشته باشند.

هم اکنون بیش از ۴۸۰۰ ورزشکار سازمان‌یافته ذیل هیات بدنسازی و پرورش اندام مشغول فعالیت حرفه‌ای هستند.

انتهای پیام/ 110
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۰
کد مطلب: 81032
مرجع : خبرگزاری ايرنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *