۰

سرنگونی پهپاد آمریکایی سقوط یک تمدن بود

قم نیوز: امام جمعه موقت تهران گفت: سرنگونی پهپاد آمریکایی بنابرگفته یکی از تحلیل گران نه سقوط یک پهپاد که سقوط یک تمدن بود.
سرنگونی پهپاد آمریکایی سقوط یک تمدن بود
سرنگونی پهپاد آمریکایی سقوط یک تمدن بود
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام کاظم صدیقی ظهر امروز در کنگره در انتظار خورشید در سالن غدیر اردوگاه یاوران مهدی با اشاره به مسجد مقدس جمکران اظهار کرد: این مسجد میعادگاه منتظران است و اقامه نماز امام زمان(عج) در آنجا تاکید شده است که ثوابی همچون اقامه نماز در جوار خانه کعبه را دارد.

وی ادامه داد: هیأت منتظران هیئتی متشکل از منتظران ظهور در شهرستان لنجان است و یک هیأت انقلابی است که با مقام معظم رهبری بیعت کرده است و جوانان هیأت آماده جانفشانی در راه امام زمان(عج) هستند.

امام جمعه موقت تهران افزود: ولی فقیه به عنوان فرمانده در دوران غیبت است و اطاعت از ولی فقیه، اطاعت از امام زمان(عج) است و این مساله مورد تاکید ائمه معصومین(ع) است.

صدیقی با اشاره به جریان ولایت اظهار کرد: خداوند آدم را به عنوان رهبر توحیدیان قرار داد و کسانی که این را باور کردند به امر خدا در برابر او سجده کردند، اما کسانی مثل شیطان بیعت نکردند و زیر بار امر خدا نرفتند و طرد شدند و ملعون هستند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی انقلاب عاشورا است که خاموشی ندارد و به نهضت حضرت مهدی(عج) متصل خواهد شد.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه 40 سال حضرت یعقوب گرفتار هجران یوسف بود گفت: انتظار تحفه الهی است که به کسی داده نخواهد شد، حضرت یعقوب یک منتظر بود.

صدیقی شهدا را الگو در پایبندی به تعهدات الهی دانست و تصریح کرد: اوضاع جهان به نفع ما است و امام خمینی فرمودند که این قرن، قرن غلبه مستکبران بر مستضعفان است.

وی خاطرنشان کرد: سرنگونی پهپاد آمریکایی بنابرگفته یکی از تحلیل گران نه سقوط یک پهپاد که سقوط یک تمدن بود.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۳
کد مطلب: 80676
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *