۰

آیت‌الله وحید خراسانی: حجاج برای ظهور امام زمان(عج) بسیار دعا کنند

قم نیوز: مرجع تقلید شیعیان با دعا برای سلامتی حجاج گفت: در این سفر برای ظهور امام زمان(عج) بسیار دعا کنید.
آیت‌الله وحید خراسانی: حجاج برای ظهور امام زمان(عج) بسیار دعا کنند
آیت‌الله وحید خراسانی: حجاج برای ظهور امام زمان(عج) بسیار دعا کنند
به گزارش قم نیوز آیت‌الله وحید خراسانی امروز در دیدار اعضای بعثه حج و زیارت پس از پاسخ دادن به استفتائات مطرح‌ شده در مورد حجّ و استماع گزارشی از فعالیت سال‌های گذشته بعثه، از جمله پاسخ‌گویی حضوری و تلفنی 24 ساعته به حجاج، پاسخ‌گویی از طریق اپلیکیشن احکام، تهیه و نشر احکام مبتلابه حج در فضای مجازی و غیره، خطاب به روحانیون حاضر در حج و اعضای بعثه اظهار داشت: کار شما جواب دادن به سؤالات و رسیدگی به امور حجاج است که این بهتر از اعمال مستحبی است.

مرجع تقلید شیعیان در توصیه‌ای به کسانی که به حج مشرف می‌شوند، افزود: کسانی که حجّ واجب انجام می‌دهند، اصل عمل حج را برای خود و ثوابش را به حضرت امام حسن عسکری(ع) هدیه کنند و کسانی که حجّ مستحبی انجام می‌دهند بهتر است به نیابت از آن حضرت باشد.

آیت‌الله وحید خراسانی  ابراز کرد: حجاج در مسیر رفت‌ و آمد، سوره توحید خوانده و به امام زمان (عج) هدیه کنند.

وی در ادامه با توجه به عظمت قبرستان بقیع و زیارت چهار امام مدفون در این حریم مقدس، خاطرنشان کرد: زائران بقیع، با پای‌برهنه مشرف شوند؛ سعی کنید این سنّت را انجام داده و به دیگر زائران برسانید.

استاد برجسته حوزه علمیه قم در پایان پس از دعا برای سلامتی حجاج، توصیه کرد: در این سفر برای ظهور امام زمان(عج) بسیار دعا کنید.

انتهای پیام/ 137
دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۷
کد مطلب: 80208
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *