۰

تلاش برای کاهش استفاده از موتورسیکلت در قم

قم نیوز: مدیرکل آموزش و پرورش استان قم گفت: یکی از برنامه‌های آموزش و پرورش در قم تلاش برای کاهش استفاده از موتورسیکلت در شهر است و در این راستا طرحی را با شعار موتوسیکلت نه اجرا می‌کند.
تلاش برای کاهش استفاده از موتورسیکلت در قم
تلاش برای کاهش استفاده از موتورسیکلت در قم
به گزارش قم نیوز حمید رضا شیخ الاسلام ظهر امروز در جلسه شورای ورزش همگانی استان قم در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری با اشاره به مشکلات ترافیکی شهر قم اظهار کرد: یکی از مشکلات اساسی شهر استفاده گسترده از موتورسیکلت است، بخش عمده ای از جمعیت قم برای جابه جایی در شهر از موتور استفاده می‌کنند و این مساله موجب افزایش تصادفات در قم شده است.

وی ادامه داد: یکی از برنامه‌های آموزش و پرورش در قم تلاش برای کاهش استفاده از موتورسیکلت در شهر است و در این راستا طرحی را با شعار «موتوسیکلت نه» اجرا می‌کند، هدف طرح فرهنگ سازی بین نوجوانان و دانش آموزان است تا میزان استفاده از موتورسیکلت در بین این اقشار کاهش پیدا کند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم افزود: به همکاری بقیه دستگاه‌های استان نیاز داریم تا استفاده از موتورسیکلت در شهر کاهش یابد، تعداد زیادی از موتورسیکلت در قم در طول سال متوقف می‌شود.

شیخ الاسلام خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش استان قم در طول فصل تابستان 100 سالن را برای پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوان به کار گرفته است و افراد استقبال گسترده ای از این سالن‌ها داشته اند.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۷
کد مطلب: 80162
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *