۰

همایش ملی «بیانیه گام دوم انقلاب وتمدن نوین اسلامی» در قم برگزار می‌شود

قم نیوز: دبیر اجرایی همایش ملی بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی گفت: این همایش دهه فجر امسال در قم برگزار می‌شود و پایان مهرماه آخرین فرصت ارسال مقالات است.
همایش ملی «بیانیه گام دوم انقلاب وتمدن نوین اسلامی» در قم برگزار می‌شود
همایش ملی «بیانیه گام دوم انقلاب وتمدن نوین اسلامی» در قم برگزار می‌شود
به گزارش قم نیوز علی اصغر ثنایی ظهر امروز در نشست بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی که در سالن جلسات دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد اظهار داشت: هدف از برگزاری همایش ملی بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی در فضای علمی برای سطوح جامعه تبیین شود.

وی افزود: نسلی که باید پیگیر ابعاد بیانیه شود نسل جوان جامعه است و جوانان باید اهداف رهبری در چهل ساله دوم را پیگیری کنند.

دبیر اجرایی همایش ملی بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی با اشاره به اهداف برگزاری همایش تصریح کرد: چیستی و چرایی تحول و دستاوردهای جمهوری اسلامی و نهادهای علمی با تاکید نسل جوان از جمله محورهای این همایش است.

ثنایی بیان کرد: همایش ملی بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی دهه فجر امسال برگزار می‌شود و پایان مهرماه آخرین فرصت ارسال مقالات است، کمیته‌هایی در این زمینه تدوین شده مقالات رامورد ارزیابی قرار می‌دهند.

وی بیان کرد: امیدواریم با توجه به ظرفیتی که در دفتر تبلیغات وجود دارد قدم و گام محکمی برداشته شود که اگر افراد و مراکز دیگری که قصد ادامه این راه و تدوین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی داشته باشند از محتوای غنی برخوردار باشند.

دبیر اجرایی همایش ملی بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی تصریح کرد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته حدود 35نشست و مصاحبه و کرسی در زمینه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برگزار می شود و کمیته اطلاع‌رسانی آنها را اعلام می‌کنند.

ثنایی عنوان کرد: علم و پژوهش، اقتصاد، استقلال و آزادی، سبک زندگی، معنویت و اخلاق، عدالت و مبارزه با فساد و عزت ملی و مرزبندی با دشمن در روابط خارجی بخش‌های اصلی محور سوم همایش هستند.

وی با بیان اینکه نهادهای علمی و بیانیه گام دوم انقلاب با تاکید بر نقش نسل جوان بخش ویژه این همایش است،خاطرنشان کرد: ضعف محتوا در رابطه با بیانیه گام دوم انقلاب از معضلات تبیین و اجرای این بیانیه بوده که تلاش می‌شود این کمبود در قالب این همایش از بین برود.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۱
کد مطلب: 80144
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *