۰
استاد سطوح عالی حوزه:

تحول در حوزه، زمینه تحقق تمدن نوین اسلامی را فراهم می کند

قم نیوز: استاد سطوح عالی حوزه علمیه قم گفت: یکی از برکات تحول در حوزه این است که به زمینه سازی برای تحقق تمدن نوین اسلامی کمک می کند.
تحول در حوزه، زمینه تحقق تمدن نوین اسلامی را فراهم می کند
تحول در حوزه، زمینه تحقق تمدن نوین اسلامی را فراهم می کند
به گزارش قم نیوز حجت الاسلام و المسلمین عباسعلی مقدم با اشاره به مطلب فوق ابراز داشت: امروز کشور ما در دنیا ، پرچمدار و مدعی تحقق تمدن نوین اسلامی است و لذا ما باید به این سمت و سو بر اساس همه ظرفیت ها و داشته های خود حرکت کنیم.

وی افزود: در همین راستا ما باید در حوزه های علمیه به تربیت و پرورش طلاب و فضلایی اهتمام داشته باشیم که بتوانند به خواسته های جامعه اسلامی و حتی غیراسلامی به درستی پاسخگو باشد چرا که امروز چشم دنیا به سمت ما و مکتب ماست.

این استاد حوزه با بیان این که امروز همه بخش ها در حوزه نیاز به تحول و تدبر و فکر دارد، گفت: هدف تحول این است که حوزه و روحانیت به نیازهای نو به نو نظام و انقلاب و جامعه بین الملل پاسخگو باشد و البته تحقق این هدف سختی ها و مشکلاتی دارد که باید با تلاش و همت مضاعف بر آن ها غلبه کنیم.

وی اضافه کرد: بی شک در این جهت نیازمند نیروی انسانی ماهر ، تحصیل کرده، دغدغه مند و انقلابی در حوزه هستیم که این ها بتوانند اهداف تحولی را محقق سازند.

انتهای پیام/138
يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۵
کد مطلب: 80129
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *