۰

دمای قم به 45 درجه می‌رسد

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان به 45 درجه خواهد رسید.
دمای قم به 45 درجه می‌رسد
دمای قم به 45 درجه می‌رسد
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان کمی تا قسمتی ابری از بعد از ظهر افزایش ابر، در برخی نقط رگبار و رعد و برق پراکنده همراه با وزش باد نسبتا شدید موقتی و گرد و خاک محلی است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 29 درجه و 45 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 60 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان جنوب شرقی و با حداکثر سرعت 70 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 28 درجه و 45 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در برخی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک است.

قاضی با بیان اینکه در روز پنج شنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز در برخی از ساعات شاهد وزش باد نسبتا شدید و غبارآلود در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز پنج شنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 55 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 27 درجه و 45 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 29 درجه و 44 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 18 کیلومتر بر ساعت با جهت جنوب شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 25 درجه و منطقه کوه سفید با 44 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۱
کد مطلب: 79840
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *