۰

ایستگاه‌های نشاط در نماز جمعه قم برپا می‌شود

قم نیوز: مسئول برگزاری غرفه ایستگاه آشنایی با رشته‌های ورزشی استان قم گفت: این غرفه با عنوان ورزش، نشاط و سلامتی در مصلی قدس در حال برگزاری است.
ایستگاه‌های نشاط در نماز جمعه قم برپا می‌شود
ایستگاه‌های نشاط در نماز جمعه قم برپا می‌شود
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام‌ رسول یزدی اظهار داشت: غرفه آشنایی با رشته‌های ورزشی استان هفته سوم خود را تجربه کرد که تاکنون استقبال چشمگیری از این غرفه شده است.

مسئول برگزاری غرفه ایستگاه آشنایی با رشته‌های ورزشی استان قم با بیام اینکه این غرفه در مصلی قدس همه‌روزه دایر است، افزود: در روزهای جمعه ورزشکاران برخی رشته‌های ورزشی به این ایستگاه می‌آیند و پس‌ از آن با فریضه نماز عبادی و سیاسی جمعه آشنا می‌شوند.

وی گفت: هدف از برگزاری این غرفه آشنایی نمازگزاران با رشته‌های موفق استان و در گام دوم تربیت ورزشکاران و قهرمانان با اخلاق و خداجو است.

یزدی با اشاره به اینکه عنوان این طرح ورزش نشاط و سلامتی است، عنوان کرد: در تمامی هفته‌ها رشته پهلوانی به‌صورت ثابت کار خود را به نمایش می‌گذارد چراکه این رشته ریشه در رگ و خون ایران دارد و نیاز مبرم جامعه امروز ترویج فرهنگ پهلوانی است.

مسئول برگزاری غرفه ایستگاه آشنایی با رشته‌های ورزشی استان قم بیان کرد: بسیاری از اشخاص که از کشورهای دیگر به قم آمده‌اند با دیدن رشته پهلوانی شگفت‌زده می‌شوند که این همان ترویج فرهنگ پهلوانی و این رشته بومی به سایر بلاد است.

به گفته وی در هفته‌های گذشته رشته‌هایی همچون جودو، تکواندو و دفاع شخصی حرکات خود را به نمایش گذاشته‌اند و در هفته جاری نیز قهرمانان کاراته کا استان مهمان نمازگزاران خواهند بود.

یزدی تصریح کرد: ایستگاه ورزش، نشاط و سلامتی تا پایان سال به کار خود ادامه می‌دهد و تمام رشته‌هایی که تمایل حضور در این غرفه را دارند، با پیگیری از سوی معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان می‌توانند در این ایستگاه حضور یابند.

انتهای پیام/ 137
دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۵
کد مطلب: 79803
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *