۰

آیت الله نوری همدانی: از وضع اقتصادی و معيشتي مردم احساس شرمندگي مي‌كنيم

قم نیوز: آيت الله نوري همداني گفتند: بنده بارها گفتم و باز هم مي‌گويم، واقعا از وضع اقتصادي و معيشتي مردم احساس شرمندگي مي‌كنيم؛ مردم مشكلات فراواني دارند و مكرر به ما مراجعه مي‌كنند و ما هم تذكر مي‌دهيم اما متأسفانه توجه نمي‌كنند.
از وضع اقتصادی و معيشتي مردم احساس شرمندگي مي‌كنيم
از وضع اقتصادی و معيشتي مردم احساس شرمندگي مي‌كنيم
به گزارش قم نیوز اين مرجع  تقلید، در ديدار آيت الله علم الهدي امام جمعه مشهد،ضمن تاكيد بر اهميت جايگاه و مسئوليت امامت جمعه اظهار داشتند: امروز امامت جمعه مسئوليت بسيار بزرگي است و امامان جمعه بايد هم خود انقلابي باشند و هم جامعه را نقلابي نگهدارند.

 ايشان در ادامه گفتند: البته معناي انقلابي بودن يعني دشمن شناس باشند، ثمرات و بركات انقلاب را حفظ كنند و بيان نمايند، مسائل و مشكلات مردم را پيگيري كنند و با توجه به اينكه امام جمعه يك واسطه‌ي بين مردم و مسئولان است بايد مسائل و مشكلات مردم را نيز به گوش مسئولان برساند.

 معظم له  با اشاره به اختلاف افكني‌ها و افزايش دشمنيِ دشمنان بیان داشتند: امروز دشمن دنبال ايجاد اختلاف است و تمام توان خود را براي براندازي به‌كار گرفته اما با عنايت خداوند متعال موفق نخواهد بود؛ لذا در چنين شرايطي حفظ وحدت حول محور ولي فقيه لازم است.

 حضرت آيت الله نوري همداني گفتند: بنده بارها گفتم و باز هم مي‌گويم، واقعا از وضع اقتصادي و معيشتي مردم احساس شرمندگي مي‌كنيم؛ مردم مشكلات فراواني دارند و مكرر به ما مراجعه مي‌كنند و ما هم تذكر مي‌دهيم اما متأسفانه توجه نمي‌كنند؛ بارها گفته‌ايم خيلي از مسائل هيچ ربطي به تحريم ندارد، اگر كمي نظارت شود و واسطه‌گري‌ها حذف شود بخشي از اين مشكلات برطرف خواهد شد.

 انتهای پیام / 137
شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۳
کد مطلب: 79686
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *