۰
حجت الاسلام بهجت پور:

دفتر همکاری های حوزه خواهران با سازمان تبلیغات فعال می شود

قم نیوز: مدیر حوزه های علمیه خواهران گفت: دفتر همکاری های مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران با سازمان تبلیغات اسلامی فعال خواهد شد و توانمندسازی خواهران و ارتقاء حضور خواهران در سازمان تبلیغات مورد اهتمام بوده است.
دفتر همکاری های حوزه خواهران با سازمان تبلیغات فعال می شود
دفتر همکاری های حوزه خواهران با سازمان تبلیغات فعال می شود
به گزارش قم نیوز حجت الاسلام عبدالکریم بهجت پور عصرپنج شنبه در جلسه دیدار رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با مدیران استانی حوزه‌های علمیه خواهران که در مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران برگزار شد، اظهار داشت: امیدواریم حضور حجت الاسلام والمسلمین قمی در سازمان تبلیغات اسلامی زمینه‌ساز رضایت امام زمان(عج) درباره حوزه‌های علمیه شود.

وی افزود: مطمئنا با نگاهی که از رئیس سازمان تبلیغات درباره زنان سراغ داریم، می دانیم که آینده تعاملات ما با این سازمان روشن و امیدوارکننده خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور با بیان اینکه هر جا قوی وارد میدان شده ایم، حتما پیروزی و موفقیت از آن ما بوده است، گفت: دفتر همکاری‌های مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران با سازمان تبلیغات اسلامی فعال خواهد شد و در حال حاضر نمایندگان هر دو نهاد و حوزه‌های فعالیت مشخص شده است.

وی ادامه داد: بحث های مربوط به توانمندسازی خواهران و ارتقاء حضور خواهران در سازمان تبلیغات از مواد مهمی است که به آن توجه داریم.

 مدیر حوزه علمیه خواهران ادامه داد: تلاش ما بر این است که انتظارات سازمان تبلیغات موردتوجه قرار گرفته شود و به نظر من اگر مطالب مطرح شده، چهره علمی به خود بگیرد، بسیاری از نگرانی‌های موجود در زمینه تعامل این دوستگاه مرتفع می‌شود.

انتهای پیام / 137
جمعه ۲۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۷
کد مطلب: 79685
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *