۰

اختصاص یک درصد مالیات بر ارزش افزوده به بخش سلامت

قم نیوز: مديركل امور مالياتي استان قم گفت: يك درصد از ماليات بر ارزش افزوده به بخش سلامت و بخشي نيز به شهرداري‌ها اختصاص مي‌يابد كه كمك به تقويت بهداشت و سلامت و توسعه شهرها است.
اختصاص یک درصد مالیات بر ارزش افزوده به بخش سلامت
اختصاص یک درصد مالیات بر ارزش افزوده به بخش سلامت
به گزارش قم نیوز سهراب امدادی فر در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه قم که در مصلای قدس برگزار شد با بیان اینکه مالیات به عنوان یکی از مهم ترین منابع درآمدی دولت‌ها نقش زیادی در توسعه دارد اظهار کرد: مالیات به عنوان منبع درآمد پاید زمینه استقلال و پیشرفت را رقم زده و بستر تعالی را فراهم می‌کند.

وی با اشاره به اهمیت مالیات در توسعه کشور افزود: وضعیت موجود درآمد مالیاتی سهم ناچیز در درآمدهای غیرنفتی را نشان می‌دهد و در راستای مبارزه با تحریم‌ها باید در مسیر تقویت درآمدهای این بخش گام برداشت.

مدیرکل امور مالیاتی استان قم سیاست گذاری بهینه در زمینه افزایش درآمدهای مالیاتی را مد نظر قرار داد و افزود: در سال ٩٨ سیاست‌ها و اقدامات در مسیر تسهیل فرایند تولید و حمایت از بنگاه‌های اقتصادی بوده است.

امدادی فر فرهنگ سازی مالیاتی در شهر قم را دارای نقشی موثر در تقویت نگاه مثبت مردم به آن عنوان کرد و گفت: مردم قم با آگاهی از کارکردهای مثبت مالیات این سازمان را در تقویت درآمدها کمک کرده و نسبت به پرداخت به موقع مالیات اهتمام دارند.

وی افزود: سرکشی به واحدهای تولیدی و اطلاع از مشکلات مالیاتی، دیدار چهره به چهره با مردم و رفع دغدغه‌ها، تقسیط بدهی‌ها، بخشودگی جرایم قابل بخشش، پذیرش اظهارنامه‌های مالیاتی مودیانی که طبق قوانین فرم‌های خود را پر کرده اند از جمله اقدامات صورت گرفته بوده است

امدادی‌فر گفت: یک درصد از مالیات بر ارزش افزوده به بخش سلامت و بخشی نیز به شهرداری‌ها اختصاص می‌یابد که کمک به تقویت بهداشت و سلامت و توسعه شهرها است.

انتهای پیام/ 137
جمعه ۲۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۵
کد مطلب: 79680
برچسب ها: ارزش افزوده
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *