۰

ذوالنور: مروجان بی حجابی بر فرق حضرت زهرا(س) چوب می‌زنند

قم نیوز: رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مروجان بی حجابی بر فرق حضرت زهرا(س) چوب می‌زنند.
ذوالنور: مروجان بی حجابی بر فرق حضرت زهرا(س) چوب می‌زنند
ذوالنور: مروجان بی حجابی بر فرق حضرت زهرا(س) چوب می‌زنند
به گزارش قم نیوز حجت الاسلام مجتبی ذوالنور در تجمع بزرگ و با شکوه بانوان با عنوان "حجاب میراث کهن" که در مصلی قدس برگزار شد،اظهار داشت: بیش از 300 هزار شهید برای احیای ارزش های دینی داده ایم، امروز مسئولیت و رسالت مسئولان ما سنگین است.

وی با بیان اینکه هر چه در راستای حجاب کم بگذاریم یقین بدانید که مسیر به سمتی می رود که دین داران فضای تنفس پیدا نخواهند کرد،افزود:موضوع حجاب و عفاف از موضوعات فطری بوده و با فطرت الهی و خداجوی انسان همخوانی و مطابقت دارد.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جایگاه و اهمیت عفاف و حجاب بیان کرد: انسان به طور فطری کمال جو است و حجاب نیز چون از مصادیق کمال محسوب می شود، انسان به سوی آن گرایش دارد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ده ها سال قبل در جوامع غربی برای زنان هویتی قائل نمی شدند و برای آنها حق ارث قائل نبودند، اما پس از دوره سرمایه داری برای تمتع حیوانی، شهوانی و جسمانی از زنان با پوشیدگی زن مقابله کردند.

ذوالنور گفت: صاحبان زر و زور و تزویر با طرح آزادی خواستند بی بند و باری را در جوامع حاکم کنند تا تمتع مادی، حیوانی و شهوانی خود را با بی حیا کردن زنان ببرند و متأسفانه موفق هم شدند.

وی با اشاره به برنامه های دشمن برای مقابله با دین اسلام تصریح کرد: دشمن همه تلاش خود را برای از بین بردن فرهنگ حجاب و مسخ کردن هویت انسانی و الهی زن مسلمان به کار گرفته است و با همه توان وارد عرصه شده و از همه ابزارها و محیط سایبری استفاده می کند تا حجاب و عفاف را از بین ببرد.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حجاب به دین الهی محدود نمی شود،ابراز کرد: با مطالعه تاریخ به این موضوع می رسیم که حتی در جوامعی که دین گرا نبوده اند نیز آثار حجاب دیده می شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز با افسارگسیختگی و بی حیایی در جوامع رو به رو هستیم از آن جهت است که طرفداران فساد و فحشا سعی کردند تا با از بین بردن حجاب و عفاف، از زنان استفاده ابزاری کنند.

ذوالنور با بیان اینکه اگر بانوان به صورت اسلامی تربیت شده و فطرت خود را تقویت کنند، بدون شک کار دشمن اثرگذار نخواهد بود،افزود:امروز اکثریت قاطع مردم ما پایبند به اصول اسلامی هستند، آفرین به زنان مسلمانی که در این گرما در بیش از 400 شهر کشور به میدان آمده و حضور دشمن شکن خود اعلام کرده و با این حضور چشم های آلوده دشمن را کور می کنند.

وی با تاکید بر اینکه بدون شک قاطبه زنان ما اهل حجاب و عفاف و پایبندی به فرهنگ اسلام هستند و پیروزی هم از آن آنها است،گفت:امروز کوتاهی های مسؤولان قابل بخشش نیست،قانون حمایت از آمران و ناهیان در مجلس ششم تصویب شد و امروز این قانون روی زمین مانده و اجرا نمی شود.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت باید مبارزه با فساد را امروز از ادارات و سازمان های پول خوار نظام اسلامی هم که از جیب مردم ارتزاق می کنند و برخی از آنها به کپسول های فساد متحرک تبدیل شده اند، آغاز کند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کسانی که بی حجابی را ترویج می کنند بر فرق زهرای مرضیه(س) چوب می زنند،تصریح کرد: حجاب نخستین نماد و نشانه روحیه دینی و تقیدات دینی است، آیا زنانی که به صورت بدن های مانکن متعفن و متحرک در خیابان و در معرض چشم هزرگان ظاهر می شوند از دامن آنها انسان های رشیدی همچون شهدا رشد خواهند کرد؟ آیا از شیر چنین مادرانی انسان های خداجو به وجود می آیند.

انتهای پیام/ 137
جمعه ۲۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷
کد مطلب: 79673
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *