۰

کمک ۶۰ میلیارد تومانی کارگران و صاحبان کارخانه‌های کشور به سیل زدگان

قم نیوز: مسؤول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در حاشیه حضور در قم از کمک ۶۰ میلیارد تومانی کارگران و صاحبان کارخانه‌های سراسر کشور به سیل زدگان استان‌های شمالی و غربی خبر داد.
کمک ۶۰ میلیارد تومانی کارگران و صاحبان کارخانه‌های کشور به سیل زدگان
کمک ۶۰ میلیارد تومانی کارگران و صاحبان کارخانه‌های کشور به سیل زدگان
به گزارش قم نیوز علی حسین رعیتی فرد در نشست هیئت اندیشه ورز که با حضور مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم و مدیران کارخانجات استان برگزار شد اظهارکرد: کارگران و صاحبان کارخانجات سراسر کشور با روحیه بسیجی و داوطلبانه بیش از ۶۰ میلیارد تومان به سیل زدگان کمک کردند.

وی افزود: مراکز کار و تولید می‌توانند در طرح سازمان بسیج با عنوان جهاد همبستگی ملی شرکت کرده و کمک کنند تا بازسازی و تعمیرات خانه‌های سیل زده به سرعت انجام گیرد.

در این جلسه مدیران کارخانجات و شهرک‌های صنعتی استان قم دغدغه‌های تولیدات کارخانه‌ها و مراکز کار و تولید و راه کار‌هایی برای کمک به رفع مشکلات تولید را بیان کردند، همچنین در این جلسه مشکلات کارگران و دغدغه‌های صاحبان صنایع و مراکز تولیدی مورد بررسی قرار گرفت.

بسیج کارگران و کارخانجات جلساتی را تحت عنوان هیئت اندیشه ورز در هر استان به منظور بهبود فضای کسب و کار، اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، ایجاد فضای مناسب جهت رونق تولید و کمک به دولت در رفع موانع تولید برگزار می‌کند.

رعیتی فرد بعد از پایان جلسه از کارخانه مرینوس ایران، تولیدکننده انواع پارچه و منسوجات بازدید کرد.

انتهای پیام/ 110
جمعه ۱۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۰
کد مطلب: 79473
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *