۰

ماجرای مرگ مشکوک دانشجوی دانشگاه قم

قم نیوز: در پی فوت یک دانشجوی دانشگاه قم در فضای مجازی و رسانه‌، گمانه‌زنی‌هایی در خصوص علت و نحوه فوت این دانشجو مطرح شد.
ماجرای مرگ مشکوک دانشجوی دانشگاه قم
ماجرای مرگ مشکوک دانشجوی دانشگاه قم
به گزارش قم نیوز روابط عمومی دانشگاه قم اطلاعیه‌ای را به شرح زیر قرار داد:

"با عنایت به انتشار برخی گمانه‌ها پیرامون فوت یکی از دانشجویان دانشگاه قم بر اساس برخی شایعات غیر مستند و اطلاعات نادرست به اطلاع می‌رساند موارد مطرح شده در این اخبار به هیچ عنوان قابل تایید نیست.

بلافاصله پس از گزارش این حادثه عوامل اورژانس پایگاه مستقر در دانشگاه با حضور در صحنه، عملیات احیا را آغاز نموده و دانشجوی مذکور را به بیمارستان منتقل نمودند که متاسفانه ساعاتی بعد در بیمارستان به علت مرگ مغزی فوت نمود.

همچنین از لحظات اولیه گزارش این حادثه نیرو‌های امنیتی، قضایی و اطلاعاتی با حضور در سر صحنه پیگیر موضوع بودند و برای بررسی علت حادثه این پیگیری‌ها همچنان ادامه دارد؛ نتایج بررسی‌ها از طریق مراجع ذی‌صلاح اعلام خواهد شد.

به طور طبیعی اخلاق رسانه‌ای ایجاب می‌کند این گونه اخبار بر اساس اعلام مراجع معتبر منتشر شود و لازم است رسانه‌ها از انتشار مطالبی که موجب آزردگی شدید خانواده مصیبت زده این دختر دانشجو شود، خودداری کنند. "

لازم به ذکر است خبری مبنی بر فوت یک دختر دانشجو با اثر سقوط از ساختمانی در دانشگاه قم از صبح امروز در فضای مجازی و رسانه‌ای منتشر شده و انعکاس گسترده‌ای پیدا کرده است.

انتهای پیام/ 110
سه شنبه ۱۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵
کد مطلب: 79362
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *