۰

امیرآبادی: تجاوزآمریکا پیگیری حقوقی شود

قم نیوز: عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: جمهوری اسلامی، باید به دادگاه‌های بین المللی، سازمان ملل و شورای امنیت در خصوص تجاوز آمریکا شکایت کرده و تجاوز آنها را از مراجع حقوقی بین المللی پیگیری کند.
ادعای حمله به ایران عملیات روانی است/تجاوزآمریکا پیگیری حقوقی شود
ادعای حمله به ایران عملیات روانی است/تجاوزآمریکا پیگیری حقوقی شود
به گزارش قم نیوز احمد امیرآبادی در خصوص انهدام پهپاد آمریکایی گفت: شلیک به پهپادی با این مشخصات از سوی نیروی هوافضای سپاه و سقوط آن پیام‌های زیادی برای آمریکا داشت؛ جمهوری اسلامی ثابت کرد قدرت بازدارندگی اش به اندازه‌ای است که می‌تواند بسیاری از تجهیزات پیشرفته آمریکا را از بین ببرد.

وی با بیان اینکه مقامات آمریکایی ادعا کرده بودند که قدرت موشکی ایران فتوشاپ است، افزود: منهدم کردن این موشک پاسخ محکمی برای یاوه گویی های سران آمریکا بود.همچنین به ملت ایران امید داده شد که نیروهای مسلح می‌توانند بدون وابستگی به غرب و شرق از مرزهای جمهوری اسلامی دفاع کنند.

عضو هیئت رئیسه مجلس افزود: اگر نیروهای مسلح ما اراده کنند هر پرنده‌ای را بخواهند می‌نشانند و هر پرنده‌ای را که بخواهند منهدم می‌کنند.

امیر آبادی با بیان اینکه آرکیو را نشاندند و این پهپاد را منهدم کردند، تاکید کرد: این امر نشان می‌دهد فرزندان این ملت هر اراده‌ای داشته باشند آن را محقق می‌کنند.

وی تهدیدات ترامپ در خصوص حمله به ایران را شعار و عملیات روانی خواند و گفت: آمریکا تلاش کرد مرزهای جمهوری اسلامی را ناامن جلوه داده و امیدی به مسئولان منطقه‌ای که پول‌های زیادی به آمریکا داده اند، بدهد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با بیان اینکه آمریکا قصد داشت محاسبات مسئولان ما را در داخل به هم بزند، گفت: کشورهای منطقه و سران وابسته باید فکری به حال خودشان کنند زیرا نیروهای مسلح جمهوری اسلامی هیمنه پوشالی آمریکا را در هم شکست.

امیر آبادی گفت: جمهوری اسلامی، باید به دادگاه‌های بین المللی، سازمان ملل و شورای امنیت در خصوص این تجاوز شکایت کرده و این تجاوز را از مراجع حقوقی بین المللی پیگیری کند. همچنین کشورهایی که آسمان خود را در اختیار هواپیماهای آمریکایی قرار دادند باید در دعاوی بین المللی، سازمان ملل و شورای امنیت مورد شکایت جمهوری اسلامی قرار گیرند.
انتهای پیام / 137
دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۵
کد مطلب: 79112
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *