۰

بدهی 50 درصد از کشاورزان قمی امهال می‌شود

قم نیوز: رییس سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: ۲۶ میلیارد تومان برای امهال بدهی و وام کشاورزان قمی از اول تیرماه در بانک‌های استان به جریان خواهد افتاد که با این فرصت بدهی ۵۰ درصد از کشاورزان استان تسویه می‌شود.
بدهی ۵۰ درصد از کشاورزان قمی امهال می‌شود
بدهی ۵۰ درصد از کشاورزان قمی امهال می‌شود
به گزارش قم نيوز عباس پورمیدانی ظهر امروز در جلسه گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: کشاورزان در امنیت غذایی، تولید و اشتغال نقش بسزایی دارند.

وی با اشاره به امهال بدهی کشاورزان قمی گفت: 26 میلیارد تومان برای امهال بدهی و وام کشاورزان قمی از اول تیرماه در بانک‌های استان به جریان خواهد افتاد که با این فرصت بدهی 50 درصد از کشاورزان استان تسویه می‌شود.

رییس سازمان جهاد کشاورزی قم با بیان جامعه آماری شمول کشاورزان قمی از طرح استمهال وام‌های کشاورزی تصریح کرد: بیش از 4 هزار نفر از کشاورزان استان در این طرح مشمول امهال بدهای خود می‌شوند.

پورمیدانی ادامه داد: در این طرح صرفاً افرادی مشمول امهال بدهی می‌شوند که مقدار وام آن‌ها کمتر از 20 میلیون تومان باشد، درصورتی‌که استان بتواند 12 میلیارد تومان بودجه دیگر نیز برای استمهال وام‌های کشاورزان جذب کند تمام بدهی کشاورزان استان تسویه خواهد شد.

وی ادامه داد: کشاورزان استان در سال 97 بیش از 246 میلیارد تومان تسهیلات از بانک‌ها دریافت کرده بودند، امهال بدهی کشاورزان استان از محل بند خ ماده 33 برنامه ششم توسعه صورت می‌گیرد.

دبیر کل اتاق بازرگانی صنعت، معدن و کشاورزی استان قم نیز تصریح کرد: در محور قدیم جاده قم-تهران بالغ‌بر 120 واحد صنعتی و تولیدی مستقر بوده که هنوز نسبت به تعیین تکلیف آن‌ها اقدام اساسی صورت نگرفته است.

محمد حاج زمانی ادامه داد: اختلاف‌نظر بین سازمان ثبت‌اسناد و اداره کل راه شهرسازی مهم‌ترین عاملی بوده که سبب شده وضعیت این 120 واحد همچنان بلاتکلیف مانده باشد.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۷
کد مطلب: 78929
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *