۰

ایجاد زون تخصصی تولید کفش در قم برای 6 هزار نفر اشتغال ایجاد می‌کند

قم نیوز: معاون وزیر صنعت با بیان اینکه با اتمام فاز نخست شهرک تخصصی کفش و دمپایی ماشینی برای ۶ هزار نفر در استان شغل ایجاد می‌شود، گفت: مسئولان استانی قول داده‌اند تا انتهای سال آینده واحدهای تولیدی را در این شهرک مستقر کنند.
ایجاد زون تخصصی تولید کفش در قم برای ۶ هزار نفر اشتغال ایجاد می‌کند
ایجاد زون تخصصی تولید کفش در قم برای ۶ هزار نفر اشتغال ایجاد می‌کند
به گزارش قم نیوز محسن صالحی‌نیا در حاشیه آیین کلنگ‌زنی شهرک تخصصی  کفش و دمپایی ماشینی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با تأکید بر توسعه خوشه‌های صنعتی اظهار داشت: ایجاد ارزش‌افزوده و عرضه محصولات در بازارهای داخلی و خارجی رویکرد مهم وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: در شهرک تخصصی کفش و دمپایی ماشینی تلاش بر این بوده تمام واحدهای تولیدی اعم از قطعات و مجموعه واسطه‌ای، تأمین‌کنندگان مواد اولیه در زنجیره تأمین، ماشین‌سازی و قطعات مجموعه‌ها به‌صورت کامل جانمایی شود.

وی با تأکید بر کمک و مساعدت دولت در ایجاد این شهرک تخصصی گفت: برای اقدام اولیه نیاز به کمک و مساعدت دولت داریم تا  در زمینه صدور مجوز و ایجاد زیرساخت‌ها به مشکل برنخوریم.

صالحی نیا با بیان اینکه با اتمام فاز نخست این شهرک برای 6 هزار نفر در استان شغل ایجاد می‌شود، خاطرنشان کرد: یک سرمایه‌گذار خارجی هم در ساخت شهرک تخصصی کفش و دمپایی ماشینی مشارکت دارد، امیدواریم با ساخت این شهرک به رونق تولید و ایجاد اشتغال استان کمک کنیم.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در پایان گفت: مسئولان استان قول داده‌اند به‌مرور که واحدهای تولیدی را در این شهرک ایجاد  می‌کنند، فاز نخست را به سرانجام برسانند و تا انتهای سال آینده واحدهای تولیدی را در این شهرک مستقر کنند.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۶
کد مطلب: 78899
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *