۰

پیش بینی وزش باد با سرعت 60 کیلومتر بر ساعت در قم

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر سرعت وزش باد در استان 60 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.
پیش بینی وزش باد با سرعت 60 کیلومتر بر ساعت در قم
پیش بینی وزش باد با سرعت 60 کیلومتر بر ساعت در قم
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید و غبارآلود است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 24 درجه و 41 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 24 درجه و 41 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید و غبارآلود است.

قاضی با بیان اینکه در روز پنجشنبه آسمان استان قم صاف تا کمی ابری است، گفت: در این روز در برخی ساعات شاهد وزش باد شدید و گرد و خاک در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز پنجشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 60 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 24 درجه و 41 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 24 درجه و 41 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 25 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 23 درجه و منطقه کوه سفید با 42 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۵
کد مطلب: 78889
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *