۰

حضور نماینده قم در لیگ یک بسکتبال با شرایط فعلی اقتصادی دشوار است

قم نیوز: رئیس هیئت بسکتبال استان قم گفت: پیگیر حضور نماینده‌ای از قم در لیگ یک بسکتبال کشور هستیم اما با شرایط اقتصادی فعلی کمی دشوار است.
حضور نماینده قم در لیگ یک بسکتبال با شرایط فعلی اقتصادی دشوار است
حضور نماینده قم در لیگ یک بسکتبال با شرایط فعلی اقتصادی دشوار است
به گزارش قم نیوز مرتضی سخایی با اشاره به برگزاری مجمع سالانه هیئت بسکتبال استان، اظهار داشت: پس از سال‌ها و با پیگیری‌های اداره کل ورزش و جوانان استان، مجمع سالانه هیئت بسکتبال با حضور دبیر فدراسیون و سایر اعضا برگزار شد.

رئیس هیئت بسکتبال استان افزود: با توجه به گزارش‌هایی که در مجمع ارائه شد کلیه اعضا نظر مثبتی نسبت به عملکرد هیئت داشتند، چراکه ما در سال گذشته در رده سنی پایه عملکرد بسیار مناسبی داشتیم.

وی درباره وضعیت تیم‌های استان و حضور در لیگ دو بسکتبال، گفت: فصل گذشته دو تیم با نام‌های مهتاب و خلیج‌فارس از استان در لیگ دو حضور داشتند که امسال نیز برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند، اما در نظر داریم با برنامه‌ریزی پیش برویم تا تیم‌هایی در خور نام قم راهی مسابقات شوند.

رئیس هیئت بسکتبال استان قم افزود: لیگ یک بسکتبال کشور سطح فنی بسیار بالایی دارد و حضور در چنین لیگی نیازمند حامی مالی است، چراکه هیئت‌ها توانایی این موضوع را ندارند.

وی خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا نماینده‌ای در لیگ دسته اول بسکتبال کشور داشته باشیم، اما با شرایط اقتصادی فعلی کمی سخت است ولی برای رشد بسکتبال قم نیازمند برنامه‌ریزی برای این موضوع هستیم.

سخایی درباره برنامه‌های پیش رو هیئت بسکتبال قم، تصریح کرد: همچون سال گذشته لیگ‌های استان را در تمام رده‌های سنی از سر گرفته و تمرینات منتخبین تیم‌های پایه از هفته جاری آغاز می‌شود تا نتایج قابل قبولی در مسابقات کشوری داشته باشیم.

وی عنوان کرد: در چند سال اخیر استعدادیابی بسیار خوبی در استان کشف‌شده است ولی از همه مهم‌تر بسکتبالیست‌های قمی با حضور در میادین مختلف تجربه کسب کرده‌اند و ما بر اساس برنامه پیش می‌رویم که این‌همه سرمایه‌گذاری هدر نرود.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۷
کد مطلب: 78807
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *