۰

4 طلا و برنز رهاورد قمي‌ها از جودو قهرماني كشور

قم نیوز: تیم پیشکسوتان هیأت جودو، جوجيتسو، كوراش و دفاع شخصي استان قم با کسب چهار مدال به كار خود در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی پایان داد.
4 طلا و برنز رهاورد قمي‌ها از جودو قهرماني كشور
4 طلا و برنز رهاورد قمي‌ها از جودو قهرماني كشور
به گزارش قم نیوز تیمی که متشکل از هشت جودوکار با تجربه راهی رقابت‌های جودو قهرمانی پیشکسوتان ایران شده بود با کسب چهار مدال به کار خود پایان داد، در شرایطی که رنگ یک مدال طلایی بود و سه مدال دیگر رنگ برنز داشت تا تیم قم یکی از دوران موفق حضور خود در مسابقات پیشکسوتان کشور را سپری کند.

تیم منتخب جودو پیشکسوتان استان قم متشکل از اسماعیل عابدین‌زاده، سعید علیزاده، مسعود علیزاده، رضا زیبایی، علیرضا بوستان‌افروز، محمدعلی نقی‌پور، علی‌اصغر محمدی و مجتبی قلیچ‌خانی با مربیگری و سرپرستی رضا کاسه‌ساز به مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی اعزام شد.

این دوره از مسابقات به مدت دو روز در تهران برگزار شد و شرکت کنندگان برای کسب مدال‌های طلا، نقره و برنز در گروه‌های سنی مختلف به رقابت پرداختند، تا اینکه سعید علیزاده تنها نشان طلای تیم قم را کسب کرد و سه مدال برنز نیز نتیجه تلاش رضا زیبایی، اسماعیل عابدین‌زاده و محمدعلی نقی‌پور بود.

در شرایطی که امسال فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش هشتمین دوره رقابت‌های قهرمانی پیشکسوتان ایران را در سالن شهید افراسیابی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کرد، در گروه سنی 30 تا 34 سال و در وزن منهای 60 کیلوگرم محمدعلی نقی‌پور از قم بعد از نمایندگان خراسان‌رضوی و فارس به مقام سوم و نشان برنز دست یافت.

این مبارزات در روز دوم با پیکار جودوکاران رده‌های سنی 40 تا 45 سال، 45 تا 49 سال، 50 تا 54 سال، 55 تا 59 سال، 60 تا 64 سال، 65 تا 69 سال، 70 تا 74 سال و بالای 75 سال به انجام رسید و در وزن منهای 73 کیلوگرم گروه سنی 40 تا 45 سال  رضا زیبایی از تیم هیأت قم بعد از جودوکاران خوزستان و تهران دومین نشان برنز تیم قم را به ارمغان آورد.

در گروه سنی 45 تا 49 سال  و در وزن منهای 73 کیلوگرم اسماعیل عابدین‌زاده نماینده قم بود که بعد از جودوکاران استان‌های مازندران و فارس در جایگاه سوم ایستاد و سومین نشان برنز را برای تیم منتخب هیأت جودو، جوجیتسو، کوراش و دفاع شخصی استان قم کسب کرد.

در همین گروه سنی و در وزن منهای 100 کیلوگرم سعید علیزاده برای تیم منتخب هیأت قم به میدان رفت، کسی که سابقه ریاست هیأت جودو، جوجیتسو، کوراش و دفاع شخصی قم را نیز دارد و در این وزن با شکست عباس جعفری از چهار محال و بختیاری موفق به کسب مقام قهرمانی و نشان طلای برای تیم قم شد.

انتهای پیام / 137

 
يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۴
کد مطلب: 78780
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *