۰
فرمانده تیپ امام صادق(ع):

فعالیت های تیپ امام صادق(ع) در راستای منویات رهبر انقلاب است

قم نیوز: زمانی که نخست وزیر ژاپن پیام رئیس جمهوری آمریکا را به رهبر انقلاب رساند، همه شنیدند که پیام رهبر انقلاب به رئیس جمهور آمریکا چه بود، اما در این بین بعضی از معاندین دنبال سوء استفاده از این مسئله بودند.
فعالیت های تیپ امام صادق(ع) در راستای منویات رهبر انقلاب است
فعالیت های تیپ امام صادق(ع) در راستای منویات رهبر انقلاب است
به گزارش قم نیوز حجت الاسلام معتمد پیش از ظهر امروز در دیدار با آیت الله سید احمد خاتمی، عضو شورای عالی حوزه های علمیه که در قم برگزار شد، گفت: تیپ رزمی تبلیغی مستقل امام جعفرصادق(ع)،متشکل از روحانیون پپشکسوت دفاع مقدس در قالب گردان های رزمی تبلیغی، امداد و نجات، سایبری   و... با اهداف ترویج نیروهای انقلابی بین حوزویان، مطالبه گری منویات رهبرانقلاب، اشراف اطلاعاتی و اعزام روحانیون به بعضی مناطق،و... می باشد.

فرمانده تیپ امام صادق(ع) افزود: تاکنون کمکهای بسیار خوبی از سوی این تیپ شده که از جمله آن کمک رسانی 19 کامیون وسایل بالغ بر 354 میلیون تومان بوده است.

وی بیان داشت: از زمان شکل گیری این تیپ، شاهد پیش برد اهداف تعیین شده و اجرای منویات رهبر انقلاب در حوزه بوده ایم.

حجت الاسلام والمسلمین معتمد گفت: زمانی که نخست وزیر ژاپن پیام رئیس جمهور آمریکا را به رهبر انقلاب رساند، همه شنیدند که پیام رهبر انقلاب به رئیس جمهوری آمریکا چه بود؛ اما در این بین بعضی از معاندین دنبال سوء استفاده از این مسئله بودند.

فرمانده تیپ امام صادق(ع) افزود: ولی در تریبون نماز جمعه تهران حضرت عالی به خوبی این مسئله را برای مردم تبیین کردید و به روشنگری در مورد دیدار اخیر رهبر انقلاب با نخست وزیر پرداختید.
 انتهای پیام / 137
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۰
کد مطلب: 78769
مرجع : خبرگزاری حوزه نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *