۰

دمای قم به 39 درجه می‌رسد

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان به 39 درجه خواهد رسید.
دمای قم به 39 درجه می‌رسد
دمای قم به 39 درجه می‌رسد
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف در برخی ساعات وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 21 درجه و 39 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 22 درجه و 39 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف در برخی ساعات وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز پنج شنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز در برخی ساعات شاهد وزش باد شدید و گرد و خاک در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز پنج شنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 60 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 22 درجه و 39 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 21 درجه و 38 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 47 کیلومتر بر ساعت با جهت جنوب غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 16 درجه و منطقه کوه سفید با 38 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۳
کد مطلب: 78705
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *