۰

33 پروژه بخش کشاورزی با اعتباری بالغ بر 600 میلیارد ریال در قم افتتاح شد

قم نیوز: ۳۳ پروژه بخش کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در قم افتتاح شد.
۳۳ پروژه بخش کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال در قم افتتاح شد
۳۳ پروژه بخش کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال در قم افتتاح شد
به گزارش قم نیوز افتتاح و بهره‌برداری از 33 پروژه و طرح بخش کشاورزی پیش از ظهر امروز با حضور محمدرضا طلایی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی، بهرام سرمست استاندار، عباس پورمیدانی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم و جمعی از گلخانه داران و کشاورزان استان افتتاح شد.

در این مراسم به‌صورت نمادین از دو طرح و پروژه لوله‌گذاری  1000 هکتاری در دشت طغرود و کشت صنعت گلخانه‌ای در دو بخش جعفرآباد و خلجستان بهره‌برداری شد.

این پروژه‌ها به مناسبت هفته جهاد کشاورزی بااعتباری بالغ‌بر 600 میلیارد ریال و اشتغال‌زایی 247 نفر به بهره‌برداری رسیدند.

11 پروژه بخش مدیریت آب‌وخاک با اعتبار بالغ‌بر 160میلیون ریال و اشتغال‌زایی 104 نفر، 6 پروژه بخش بهبود تولیدات دامی با اعتبار بالغ‌بر 378 میلیون ریال و اشتغال‌زایی 39 نفر، 2 پروژه بخش تولیدات گیاهی با اعتبار بالغ‌بر 560 میلیون ریال و اشتغال‌زایی 60 نفر، 13 پروژه بخش شیلات و امور آبزیان با اعتبار 382 میلیون ریال و اشتغال‌زایی 37 نفر و یک پروژه در بخش صنایع تبدیلی و غذایی با اعتبار 750 میلیون ریال و اشتغال‌زایی برای 7 نفر، 33 پروژه‌ای بودند که امروز با حضور مسئولان کشوری و استانی در قم به بهره‌برداری رسیدند.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۴
کد مطلب: 78691
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *