۰

شیخ عیسی قاسم: مظلومان منطقه مدیون خون شهیدان مقاومت هستند

قم نیوز: رهبر شیعیان بحرین با تاکید بر اینکه مظلومان منطقه مدیون خون شهیدان مقاومت هستند، گفت: همانطور که شهدا مرزی را برای خود تعیین نکردند ما نیز نباید برای آن‌ها مرزی قائل شویم و آن‌ها را فراتر از مرزها بدانیم.
شیخ عیسی قاسم: مظلومان منطقه مدیون خون شهیدان مقاومت هستند
شیخ عیسی قاسم: مظلومان منطقه مدیون خون شهیدان مقاومت هستند
به گزارش قم نیوز آیت‌الله شیخ عیسی قاسم در دهمین یادواره ۱۲۸ شهید منطقه دروازه ری که با عنوان دروازه وصال چهارشنبه شب در صحن امامزاده سید علی(ع) برگزار شد، با بیان اینکه شهید برای همه زمان‌ها و مکان‌هاست، اظهار کرد: شهید به مکان و زمان محدود نمی‌شود چراکه خون او برای رضای خداوند متعال ریخته می‌شود و این زمین نیز با خون شهید با ارزش خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه مظلومان منطقه مدیون خون شهیدان مقاومت هستند، مطرح کرد: همانطور که شهدا مرزی را برای خود تعیین نکردند ما نیز نباید برای آن‌ها مرزی قائل شویم و آن‌ها را فراتر از مرزها بدانیم.

رهبر شیعیان بحرین با اشاره به اینکه مسیر شهادت همچنان ادامه‌دار خواهد بود، تصریح کرد: شهدا افتخار ایران اسلامی هستند که در پیروزی انقلاب ایران و تثبیت قدرت و جایگاه این کشور نقش اساسی را ایفا کردند.

وی از ایران به‌عنوان زادگاه شهدا و ایثارگران نام برد و گفت: هر قطره خونی که برای تحقق دستورات دین اسلام ریخته می‌شود مقاومت اسلامی را تنومندتر می‌کند.

انتهای پیام/ 110
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۰
کد مطلب: 78677
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *