۰
مدیرکل کمیته امداد قم عنوان کرد؛

طرح راهبری شغلی در کمیته امداد استان قم اجرا می شود

قم نیوز: مصلح گفت: در سال ۹۷ برای سه هزار و ۶۷۶ مراجعه به مرکز راهبری شغلی پرونده مشاوره شغلی تشکیل شد.
طرح راهبری شغلی در کمیته امداد استان قم اجرا می شود
طرح راهبری شغلی در کمیته امداد استان قم اجرا می شود
به گزارش قم نیوز مهرداد مصلح، معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم با اشاره به اجرای طرح راهبری شغلی در کمیته امداد استان قم گفت: در سال ۹۷ برای سه هزار و ۶۷۶ مراجعه به مرکز راهبری شغلی پرونده مشاوره شغلی تشکیل شد.

وی بهره مندی از ظرفیت بخش خصوصی برای اشتغال مددجویان را موفقیت آمیز توصیف کرد و گفت: پرداخت یک هزار و ۴۱۵ فقره تسهیلات اشتغال و معرفی ۷۱ نفر به عنوان کارگر به مراکز تولیدی و خدماتی از جمله فعالیت‌های این مرکز در سال ۹۷ بوده است.

وی تسهیلات پرداختی برای اشتغال مددجویان مستعد کار را بیش از ۲۸ میلیارد تومان عنوان و اظهار کرد: از این مبلغ حدود ۱۸ میلیارد تومان از منابع بانکی و بقیه آن از اعتبارات این نهاد و صندوق توسعه ملی پرداخت شده است.

مصلح با بیان اینکه امسال نزدیک به پنج هزار طرح فعال در استان قم داریم گفت: امید است در سال ۱۳۹۸ که مزین به نام رونق تولید است کمیته امداد در راستای منویات مقام معظم رهبری گام‌های موثرتری جهت ایجاد اشتغال و کمک به کارفرمایان و تولید بردارد.

معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم آموزش در بخش اشتغال را از ضروریات کارآفرینی و تولید برشمرد و تصریح کرد: دو هزار و ۱۲۶ فقره آموزش در زمینه‌های مهارتی و پایدارسازی شغل به میزان ۸۰ هزار ساعت به افراد تحت حمایت ارائه شد که از این تعداد یکهزار و ۷۱۰ نفر از افراد آموزش دیده زنان بوده اند.

انتهای پیام/ 110
سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۰
کد مطلب: 77927
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *