۰

افزایش ۲ برابری کمک‌های خیرین قمی برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد

قم نیوز: مدیرکل زندان‌های استان قم با بیان اینکه خیران استان دو برابر سال گذشته برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کمک کردند گفت: یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به‌صورت نقد برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد جمع‌آوری شد و همچنین ۳ میلیارد تومان تسهیلات ارائه شد.
افزایش ۲ برابری کمک‌های خیرین قمی برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد
افزایش ۲ برابری کمک‌های خیرین قمی برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد
به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام سید علی تهامی با اشاره به برگزاری جشن گل‌ریزان اظهار داشت: آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد سال‌های متوالی در سطح کشور انجام می‌شود اما استان قم در دو سال اخیر به این امر اهتمام ویژه‌ دارد.

وی با بیان اینکه آزادسازی زندانیان از فروپاشی ارکان خانواده جلوگیری می‌کند گفت: بسیاری از زندانیان به دلیل ناتوانی در پرداخت دیه با مبالغ کم در زندان به سر می‌برند.

مدیرکل زندان‌های استان قم افزود: مراسم گل‌ریزان برای آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد از جمله دیه، نفقه، ورشکستگی، دادن چک‌های غیرکلاه‌برداری و حوادث کارگاهی آزاد در قم برگزار شد.


تهامی با اشاره به کمک‌های صورت گرفته توسط خیران قمی برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تصریح کرد: بخشی از کمک‌ها را شاکیان گذشت کردند و بخشی دیگر توسط آورده زندانیان و بخش دیگر کمک خیران است.

وی با بیان اینکه خیران استان دو برابر سال گذشته برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کمک کردند، خاطرنشان کرد: در مراسم جشن گل‌ریزان که هفته گذشته در قم برگزار شد خیران استان و مردم قم یک میلیارد و 100 میلیون تومان به‌صورت نقد برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کمک کردند و همچنین 3 میلیارد تومان تسهیلات ارائه شد.

انتهای پیام/ 113
دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۰
کد مطلب: 77889
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *