۰
عضو مجلس خبرگان رهبری:

"هزینه" در مسیر تولید باسود کمتر از جمله مصادیق انفاق است

قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: یکی از مصادیق انفاق هزینه در مسیر تولید است حتی سود کمتری دارد، کسانی که در جنگ اقتصادی کارخانه جات را به قیمت ارزان دریافت و کارگران را از کار بیکار کردند و زمین را فروخته و ثروت به جیب زدند از سوی خداوند توبیخ می‌شوند.
عضو مجلس خبرگان رهبری:"هزینه" در مسیر تولید باسود کمتر از جمله مصادیق انفاق است
عضو مجلس خبرگان رهبری:"هزینه" در مسیر تولید باسود کمتر از جمله مصادیق انفاق است
 عضو مجلس خبرگان رهبری:"هزینه" در مسیر تولید باسود کمتر از جمله مصادیق انفاق است
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: یکی از مصادیق انفاق هزینه در مسیر تولید است حتی سود کمتری دارد، کسانی که در جنگ اقتصادی کارخانه جات را به قیمت ارزان دریافت و کارگران را از کار بیکار کردند و زمین را فروخته و ثروت به جیب زدند از سوی خداوند توبیخ می‌شوند.

    ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۲ استانها قم نظرات

عضو مجلس خبرگان رهبری:"هزینه" در مسیر تولید باسود کمتر از جمله مصادیق انفاق است

به گزارش قم نیوز حجت‌الاسلام‌ محمد حاج‌ ابوالقاسم دولابی ظهر امروز در مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم که در شبستان امام خمینی(ره) حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد، با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم اظهار داشت:خداوند در همه حال و همیشه به یاری مؤمنان می‌شتابد.

وی با اشاره به اهمیت جهاد در اسلام افزود: خداوند خطاب به مؤمنین می‌گوید شمارا چه شده است و هنگامی‌که به شما گفته می‌شود به جهاد بروید به زمین می‌چسبید و علاقه به دنیادارید، بهره دنیا در برابر آخرت بسیار ناچیز است.

عضو مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه در جنگ با دشمن همه باید پای‌کار بیایند، بیان کرد: آن‌هایی  که ثروت‌اندوزی کرده و درراه خدا صرف نمی‌کنند به عذاب دردناکی گرفتار می‌شوند.

مفسر قرآن کریم تصریح کرد:کشورمان امروز در شرایط جنگ اقتصادی است اما برخی افراد به دنبال افزایش ثروت خود هستند و درراه خودمصرف نمی‌کنند آن‌هم در شرایطی که تولید با مشکلات زیادی روبرو است.

حاج ابوالقاسم دولابی گفت: مقام معظم رهبری تأکید کرد باید کاری کرد تولید رونق بگیرد، امروز نقدینگی افزایش شدیدی پیداکرده و می‌تواند سبب تورم شود ولی اگر نقدینگی به سمت تولید هدایت شود مثل دریا رحمت الهی است.

وی عنوان کرد: یکی از مصادیق انفاق هزینه در مسیر تولید است حتی سود کمتری دارد، کسانی که در جنگ اقتصادی کارخانه جات را به قیمت ارزان دریافت و کارگران را از کار بیکار کردند و زمین را فروخته و ثروت به جیب زدند از سوی خداوند توبیخ می‌شوند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به آیه‌ای از قرآن گفت:اگر با پیامبر(ص)کوچ نکرده و جهاد نکنید خداوند شمارا عذاب می‌کند، دین خدا روی زمین نمی‌ماند و این پرچم و افتخار به دست دیگران خواهد افتاد.

وی خاطرنشان کرد: حضرت خدیجه(س) با مال خود اسلام را پیش برد و در شرایط تحریم اقتصادی مسلمانان، باجان فشانی سبب تقویت دین اسلام شد.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۷
کد مطلب: 77762
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *