۰

نیاز به 600 اتوبوس برای اعزام زائرین قمی به حرم امام خمینی(ره)

قم نیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم گفت: امسال در صورت اعزام 20 هزار نفر از شهر قم به حرم امام خمینی(ره) نیاز به 600 اتوبوس خواهیم داشت.
نیاز به 600 اتوبوس برای اعزام زائرین قمی به حرم امام خمینی(ره)
نیاز به 600 اتوبوس برای اعزام زائرین قمی به حرم امام خمینی(ره)
به گزارش قم نیوز ابوالفضل جمالی در جلسه ستاد تسهیلات زائرین استان در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری با اشاره به انتقال زائران از شهر قم به حرم امام خمینی(ره) اظهار کرد: سال گذشته با هماهنگی با شرکت‌های حمل و نقل، 400 اتوبوس را هماهنگ کردیم تا انتقال زائران قمی به حرم امام راحل در روز 14 خرداد صورت بگیرد و در این خصوص، اتوبوس‌های مناسب را به کار گرفتیم.

وی ادامه داد: اتوبوس‌های وی آی پی 32 نفر ظرفیت دارند، به همین دلیل امسال در صورت اعزام 20 هزار نفر از شهر قم به حرم امام خمینی(ره) نیاز به 600 اتوبوس خواهیم داشت، به همین دلیل باید از اتوبوس‌های درون شهری شهرداری هم استفاده شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم افزود: انتقال زائرین به حرم امام خمینی(ره) علاوه بر شهر قم از روستاهای تابعه این شهر هم صورت می‌گیرد و بازدیدهای ایمنی از اتوبوس‌ها هم پیش از سفر انجام خواهد شد.

جمالی حجم اعزام زائرین از شهر قم به حرم امام خمینی(ره) را فراتر از ظرفیت ناوگان حمل و نقل استان قم دانست و تصریح کرد: به همین دلیل بخشی از اتوبوس‌های موردنیاز برای اعزام این زائرین از شهرهای پیرامون تامین می‌شود.

انتهای پیام/ 110
چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۰
کد مطلب: 77713
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *