۰
برای حضور در مسابقات جام رمضان؛

مراسم رونمایی از پیراهن تیم فوتسال دنیای کتاب قم برگزار شد

قم نیوز: مراسم رونمایی از پیراهن تیم فوتسال دنیای کتاب قم برای حضور در مسابقات جام رمضان برگزار شد.
مراسم رونمایی از پیراهن تیم فوتسال دنیای کتاب قم برگزار شد
مراسم رونمایی از پیراهن تیم فوتسال دنیای کتاب قم برگزار شد
به گزارش قم نیوز دنیای کتاب قم در راستای اهداف فرهنگی ورزشی خود برای نخستین بار در عرصه ورزش اقدام به تشکیل تیم کرده است و تیم فوتسال دنیای کتاب قم قرار است در مسابقات فوتسال جام رمضان قم شرکت کند.

به همین منظور، مراسم رونمایی از پیراهن تیم فوتسال دنیای کتاب شامگاه شنبه در مجموعه فرهنگی دنیای کتاب قم برگزار شد و بازیکنان و کادر فنی تیم فوتسال دنیای کتاب با پیراهن این تیم عکس یادگاری انداختند.

حسین قوامیان؛ مدیر «دنیای کتاب» قم در این مراسم در جمع جمعی از خبرنگاران ورزشی و بازیکنان و مربیان تیم فوتسال دنیای کتاب قم گفت: هدف از ورود دنیای کتاب به عرصه ورزش، ترکیب فرهنگ و ورزش به شکل ملموس، به عنوان یک اولویت است به گونه‌ای که از تیم دنیای کتاب، پیش از کسب هر نتیجه درخشانی، انتظار اخلاق مداری داریم.

وی افزود: عنوان فرهنگی، در بسیاری از اسامی باشگاه‌ها دیده می‌شود اما نگاه دنیای کتاب این است که به معنای واقعی، فعالیتی فرهنگ پایه در عرصه ورزش صورت پذیرد. حضور در مسابقات فوتسال جام رمضان قم اقدامی اولیه و آغازین برای تشکیل تیمی است که قصد داریم برای دورانی بلند مدت روی آن برنامه ریزی کنیم.

مدیر «دنیای کتاب» قم در پاسخ به این سوال که آیا این مجموعه فرهنگی در آینده برنامه‌ای برای تیمداری در سطح مسابقات رسمی و کشوری دارد تصریح کرد: این برنامه را به عنوان یک هدف بلند مدت ترسیم کرده‌ایم اما عجله‌ای برای این کار نداریم و هدف این است که نسلی را از پایه سازماندهی کنیم.

در این مراسم رضا سجادی سرمربی و علمی سرپرست تیم فوتسال دنیای کتاب قم نیز دقایقی در مورد رویکرد فنی و چشم انداز تیم فوتسال دنیای کتاب قم به ایراد سخنانی پرداختند. همچنین جعفر نجفی و مهدی زاهدی بازیکنان تیم فوتسال ارژن شیراز در فصل گذشته لیگ برتر فوتسال نیز قرار است در مسابقات جام رمضان قم بازیکنان کمکی تیم دنیای کتاب قم باشند

انتهای پیام / 113
يکشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰
کد مطلب: 77605
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *