۰

نفرات برتر مسابقات ووشو جام رمضان قم مشخص شدند

قم نیوز: نفرات برتر مسابقات ووشو جام رمضان قم در پایان رقابت آینده سازان این رشته مشخص شدند.
نفرات برتر مسابقات ووشو جام رمضان قم مشخص شدند
نفرات برتر مسابقات ووشو جام رمضان قم مشخص شدند
به گزارش قم نیوز مسابقات قهرمانی ووشوی استان قم تحت عنوان جام رمضان در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان در خانه ووشوی قم برگزار شد و در پایان رقابت ووشوکاران، نفرات برتر مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

در این رقابت‌ها که شامگاه شنبه برگزار شد در رده سنی نونهالان در وزن ۲۲- علیرضا بدرخانی، در وزن ۲۷- امیرعباس صفایی پور، در وزن ۳۰- امیرعلی پور عظیمی، در وزن ۳۳- محمدمهدی خوشرو، در وزن ۳۶- حسین چراغی و در وزن ۳۹- محمد یاسین آغاز قهرمان شدند.

همچنین در رقابت‌های ساندای رده سنی نوجوانان در وزن ۳۵- حسن خدایاری، در وزن ۳۹- علیرضا بیگدلی، در وزن ۴۲- جواد بیگلری، در وزن ۴۵- مهدی مردی، در وزن ۴۸- ابوالفضل عباسی، در وزن ۵۲- محمدعرفان احمدی، در وزن ۵۶- رضا فتحی و در وزن ۶۰- محمد جواد فعلی عناوین قهرمانی را کسب کردند.

همچنین در پایان این مسابقات طی مراسمی از زحمات و تلاش‌های داوران و پیشکسوتان تقدیر به عمل آمد. همچنین قرار است مسابقات ووشوی جام رمضان بانوان قم نیز در چهار رده سنی و در دو بخش تالو و ساندا برگزار شود.

این در حالی است که هیئت ووشوی استان قم توانسته در آخرین رده بندی هیئت‌های استانی ووشو سراسر کشور با ۱۰ پله صعود از رتبه ۲۶ به رده ۱۶ کشور برسد.

انتهای پیام / 113
يکشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰
کد مطلب: 77603
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *