۰

کارگران در خط مقدم جنگ اقتصادی و تحریم قرار گرفته‌اند

قم نیوز: رئیس سازمان بسیج کارگری کشور گفت: در جنگ اقتصادی تعطیلی هر کارخانه و از دست رفتن اشتغال در حکم از دست رفتن یک سنگر و خاکریز است، در جنگ اقتصادی امروز کشور کارخانه‌ها و کارگران در خط مقدم قرار گرفته‌اند.
کارگران در خط مقدم جنگ اقتصادی و تحریم قرار گرفته‌اند
کارگران در خط مقدم جنگ اقتصادی و تحریم قرار گرفته‌اند
به گزارش قم نیوز علی حسین رعیتی‌فرد ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله علوی گرگانی که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، اظهار داشت: تلاش دشمن در تحریم‌های اخیر بر تضعیف جامعه کارگری بوده است.

وی با اشاره به اقدامات سازمان بسیج کارگری کشور برای افزایش بهره‌وری و تولید افزود: در بیش از 2500 واحد صنعتی بزرگ کشور، کارگران بسیجی با ترویج فرهنگ کار و تلاش، وجدان کاری، بهبود وضعیت تولید و افزایش بهره‌وری ساماندهی شده و آموزش‌های لازم را گذرانده‌اند.

رئیس سازمان بسیج کارگری کشور گفت: طرح "ایران یار" طرحی بوده که از سال گذشته برای حمایت از تولید داخل در دستور کار بسیج کارگری کشور قرارگرفته است، سال 97 بیش از 300 هزار دانش‌آموز کشور از صنایع تولیدی کشور برای آشنایی با کالاها تولید داخل و توانمندی‌های صنعتی نظام بازدید به عمل‌آورده‌اند.

رعیتی فرد با تأکید بر اهمیت فرهنگ‌سازی در استفاده از کالاهای ایرانی در بین نسل آینده کشور ابراز کرد: بیش از 1600 مدیر واحدهای صنعتی بزرگ با حضور در مدارس توانمندی و پیشرفت‌های صنعتی کشور را در بین دانش‌آموزان تشریح و تبیین کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: دشمن درصدد این بوده که تصویری که از ایران در عرصه بین‌الملل منعکس می‌کند کشوری فقیر و عقب‌مانده باشد که لازم است تا بر ای خنثی‌سازی اهداف دشمن، توانمندهای صنعتی کشور به‌صورت و اشکال مختلف به‌درستی برای مردم تبیین شود.

رئیس سازمان بسیج کارگری کشور ادامه داد: در جنگ اقتصادی تعطیلی هر کارخانه و از دست رفتن اشتغال در حکم از دست رفتن یک سنگر و خاک‌ریز است، در جنگ اقتصادی امروز کشور کارخانه‌ها و کارگران در خط مقدم قرارگرفته‌اند.

رعیتی فرد عنوان کرد: باهمت جهادی و روحیه بسیجی می‌توان از گردنه‌های سخت اقتصادی پیش رو با موفقیت عبور کرده و حجم فعالیت‌های اقتصادی خود را سطح منطقه افزایش داد، جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌ها و حفظ اشتغال موجود هدف نخست سازمان بسیج کارگری کشور از اجرای فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی است.

انتهای پیام/  137
پنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۴
کد مطلب: 77015
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *