۰
آیت‌الله پورمحمدی:

شیعیان با تحقق دستورات امام زمان(عج) جامعه مهدوی را محقق کنند

قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ویژگی‌های جامعه مهدوی گفت: باید اقدامات ما امام زمان(عج) پسند باشد، این موضوع باید مورد توجه باشد که خیابان و بازار و فعالیت‌هایی که انجام می‌دهیم موردقبول حضرت مهدی(عج) باشد.
آیت‌الله پورمحمدی: شیعیان با تحقق دستورات امام زمان(عج) جامعه مهدوی را محقق کنند
آیت‌الله پورمحمدی: شیعیان با تحقق دستورات امام زمان(عج) جامعه مهدوی را محقق کنند
به گزارش قم نیوز آیت‌الله محمدتقی پورمحمدی اظهار داشت: شعار دادن کافی نیست و باید برای ظهور امام زمان(عج) دعا کنیم و صدقه بدهیم.

وی با اشاره به ویژگی‌های جامعه مهدوی تصریح کرد: باید اقدامات ما امام زمان(عج) پسند باشد، این موضوع باید موردتوجه باشد که خیابان، بازار و فعالیت‌هایی که انجام می‌دهیم مورد قبول حضرت مهدی (عج) باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه باید در عمل فعالیت‌های ما برای خوشنودی امام زمان (عج) باشد، ادامه داد: تلاش کنیم زندگی ما امام زمان (عج) پسند باشد و اقدامی انجام ندهیم  که حضرت بقیه‌الله(عج) از ما ناراحت شوند.

استاد حوزه علمیه حرکت در مسیر رضای الهی را سبب رضایت امام زمان (عج) دانست و گفت: باید کارهایی انجام دهیم که قلب نازنین حضرت مهدی(عج) خوشحال و مسرور شود و از شیعیان و پیروان خود راضی باشند.

آیت‌الله پورمحمدی خاطرنشان کرد: دعا برای سلامتی امام زمان(عج) و صدقه برای سلامتی این امام همام و قرائت قرآن و ثواب آن را به امام زمان(عج) هدیه دادن از جمله اقداماتی است که باید موردتوجه همه شیعیان و محبین این امام همام باشد.

وی خاطرنشان کرد: باید در عمل دستورات امام زمان(عج) را انجام دهیم و در زندگی خود رضای الهی و اهل‌بیت(ع) را مورد تأکید قرار دهیم تا قلب امام زمان(عج) از ما راضی باشد.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۱
کد مطلب: 76837
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *