۰
رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم مطرح کرد

پیش بینی بارش باران در قم

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد بارش باران، رگبار و رعد برق در استان خواهیم بود.
پیش بینی بارش باران در قم
پیش بینی بارش باران در قم
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف در برخی ساعات افزایش ابر و گاهی وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم چهار درجه و 20 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم چهار درجه و 20 درجه است، فردا آب و هوای استان نیمه ابری به تدریج افزایش ابر در برخی ساعات بارش باران است.

قاضی با بیان اینکه در روز دوشنبه آسمان استان قم نیمه ابری تا ابری است، گفت: در این روز در بعضی از ساعات شاهد رگبار و رعد و برق در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 45 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان چهار درجه و 16 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب چهار درجه و 20 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 18 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه کهک با دو درجه و شهر قم با 20 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
يکشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۵
کد مطلب: 75871
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *