۰
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم خبر داد

بازدید 166 گردشگر خارجی از اماکن تاریخی قم

قم نیوز: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم از بازدید 166 گردشگر خارجی و بیش از 5هزار بازدید کننده ایرانی از اماکن و آثار تاریخی در روز نخست فروردین خبر داد.
بازدید 166 گردشگر خارجی از اماکن تاریخی قم
بازدید 166 گردشگر خارجی از اماکن تاریخی قم
به گزارش قم نیوز حمید یزدانی، با اعلام این خبر اظهار داشت: 5496 بازدید کننده ایرانی و خارجی از آثار و بناهای تاریخی روز گذشته از بناهایی همچون بیت امام (ره)، موزه گنجینه آثار مراجع، تپه های قلی درویش، گنبد سبز و... بازدید کرده اند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان افزود: روز نخست فروردین 152 بازدید کننده ایرانی و 770 گردشگر غیر ایرانی از بیت امام (ره) بازدید کردند، علاوه بر آن 4812 نفر مسافر نوروزی ایرانی و 17 گردشگر خارجی از تیمچه بزرگ بازار قم دیدن کردند.

به گفته یزدانی، خانه زند و موزه مردمشناسی، خانه ملاصدرا، مسجد جامع و کاروانسرای دیرگچین از دیگر اماکن مورد بازدید گردشگران خارجی و داخلی در روز نخست فروردین بوده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم خاطرنشان کرد: این اماکن از ساعت 9 تا 19 همه روزه در ایام نوروز آماده بازدید علاقمندان است.

گفتنی است؛ از روز 27 اسفندماه و با آغاز سفرهای نوروزی تا ساعات پایانی 1 فروردین بیش از 17 هزار نفر از آثار تاریخی استان قم بازدید کرده اند.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۳ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۶
کد مطلب: 75857
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *