۰
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم مطرح کرد

آغاز توزیع میوه شب عید در قم از 27 اسفند

قم نیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: توزیع میوه شب عید از 27 اسفندماه در شهر قم 20 درصد کمتر از قیمت بازار آغاز می‌شود.
آغاز توزیع میوه شب عید در قم از 27 اسفند
آغاز توزیع میوه شب عید در قم از 27 اسفند
محمود سیجانی امروز با اشاره به عرضه میوه شب عید در شهر قم اظهار کرد: توزیع میوه از 27 اسفندماه در 10 غرفه شهر قم با قیمت کمتر از 20 درصد قیمت بازار آغاز می‌شود و در نهایت این کار در 28 غرفه صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: 700 تن پرتقال و 350 تن سیب برای توزیع در شب عید در شهر قم پیش بینی کردیم، همچنین علاوه بر نانوایی‌های هسته مرکزی شهر قم، پیش بینی عرضه نان در چادر هم داریم، درخواست نانوایی سیار برای عرضه در نقاط مورد نیاز در شهر قم داشتیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم افزود: 60 تن گوشت منجمد و 150 تن مرغ منجمد در استان برای عرضه در شب عید ذخیره سازی شد، اولویت ما برای عرضه گوشت، اقشار آسیب پذیر بوده و توزیع بدون ایجاد صف انجام می شود.

سیجانی با اشاره به وضعیت امداد خودروهای استان قم اظهار کرد: این امداد خودروها در چهار شرکت سازماندهی شدند و حدود 80 تعمیرگاه کشیک داریم که امدادخودروها، خودروهای در راه مانده را به تعمیرگاه‌های کشیک می‌برند.

وی ادامه داد: در ایام نوروز گشت‌های مشترک برای بازرسی از واحدهای تولیدی، صنفی و توزیعی استان قم داریم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به اینکه شکر در قم ارزان تر از دیگر استانهاست خاطرنشان کرد: نیازهای بخش‌های خانگی، صنوف و صنعتی در زمینه شکر را تامین کردیم و مشکلی در این زمینه نداریم.

انتهای پیام/ 137
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۵
کد مطلب: 75604
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *