۰

رشد ورود گوشت مرغ به قم از استان‌های دیگر

قم نیوز: مدیرکل دامپزشکی استان قم گفت: طی روزهای اخیر میزان گوشت مرغ وارد شده از استان‌های دیگر به قم دو برابر میزان مرغ کشتار شده در این شهر بوده است.
رشد ورود گوشت مرغ به قم از استان‌های دیگر
رشد ورود گوشت مرغ به قم از استان‌های دیگر
به گزارش قم نیوز محمد مهدی رفیعی امروز با اشاره به وضعیت کشتار مرغ در شهر قم اظهار کرد: طی روزهای اخیر میزان  گوشت مرغ وارد شده از استان‌های دیگر به قم دو برابر میزان مرغ کشتار شده در این شهر بوده است و گوشت وارد شده از استان‌های دیگر ارزان تر از گوشت کشتار قم در بازار عرضه می‌شود.

مدیرکل دامپزشکی استان قم ادامه داد: علاوه بر اینکه گوشت مرغ از استان‌های دیگر به قم وارد می‌شود، از این استان هم مرغ به شهرهای دیگر به خصوص تهران انتقال پیدا می‌کند.

این در حالی است که رضا سیار فرماندار قم در در خصوص وضعیت عرضه مرغ در استان به خبرنگار فارس گفت: کشتارگاه‌های مرغ در استان باید قیمت مرغ را از ارزان تر از کشتارگاه‌های دیگر عرضه کنند و اگر کشتارگاهی در این زمینه تخطی کرد، باید با آن برخورد داشت.

وی ادامه داد: اگر توزیع نهاده‌های دامی برای مرغداران به صورت مناسب و براساس قیمت مصوب صورت بگیرد، قیمت مرغ کاهش پیدا خواهد کرد و حتی در آینده مجبور به خرید مازاد تولید مرغداران قم می‌شویم.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۱
کد مطلب: 75572
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *