۰
فرماندار قم مطرح کرد

گران فروشی در مجتمع‌های رفاهی خدماتی جاده‌های قم

قم نیوز: فرماندار قم گفت: قیمت‌ها در مجتمع‌های رفاهی خدماتی در جاده‌های استان بسیار بیشتر از واحدهای صنفی و توزیعی در داخل شهر قم است.
فرماندار قم مطرح کرد: گران فروشی در مجتمع‌های رفاهی خدماتی جاده‌های قم
فرماندار قم مطرح کرد: گران فروشی در مجتمع‌های رفاهی خدماتی جاده‌های قم
به گزارش قم نیوز رضا سیار با اشاره به وضعیت اسکان در شهر قم اظهار کرد: در ایام نوروز در سال‌های گذشته حتی اسکان 150 هزار مسافر در یک شب در شهر قم صورت گرفت و پیک حضور مسافرین در روزهای نخست ایام نوروز است.

وی ادامه داد: در زمینه اسکان مسافران در شهر قم اولویت استفاده از واحدهای اقامتی است و سپس در صورت لزوم از اماکن ورزشی و حسینیه‌ها هم برای اسکان مسافرین استفاده خواهد شد.

فرماندار قم افزود: قیمت‌ها در مجتمع‌های رفاهی خدماتی در جاده‌های استان بسیار بیشتر از واحدهای صنفی و توزیعی در داخل شهر قم است و باید نظارت لازم بر روی این مجتمع‌ها صورت بگیرد تا شاهد گران فروشی در مجتمع‌های خدماتی رفاهی در محورهای مواصلاتی استان نباشیم.

سیار با اشاره عملکرد کمیته اجرایی ستاد تسهیلات زائرین استان قم اظهار کرد: این کمیته دارای نقش هماهنگ کنندگی بین کمیته‌های مختلف است و همکاری‌هایی با سازمان صنعت و معدن و تجارت در زمینه نظارت هم دارد.

وی خاطرنشان کرد: در صورت بروز وضعیت آب وهوایی نامساعد در استان قم میزان تقاضا برای اسکان افزایش پیدا می‌کند در این زمینه باید از تجربیات سال‌های گذشته استفاده کنیم.

انتهای پیام/ 113
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۰
کد مطلب: 75564
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *