۰

معاون دادستان قم: مدیران قیمت بالای مرغ و گوشت را توجیه نکنند

قم نیوز: معاون قضایی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم گفت: افزایش قیمت روز افزون گوشت و مرغ در استان نگران کننده است و مردم نسبت به این مساله اعتراض دارند.
افزایش نگران کننده قیمت گوشت و مرغ/مدیران قیمت بالای مرغ و گوشت را توجیه نکنند
افزایش نگران کننده قیمت گوشت و مرغ/مدیران قیمت بالای مرغ و گوشت را توجیه نکنند
به گزارش قم نیوز علی اصغر سلطانی ظهر امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان قم در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری با اشاره به وضعیت قیمت مرغ در استان قم اظهار کرد: ارزان بودن قیمت مرغ در استان‌های دیگر در مقایسه با استان قم توجیه ندارد، مدیران نباید قیمت بالاهای مرغ و گوشت در استان را توجیه کنند.

وی ادامه داد: افزایش قیمت روز افزون گوشت و مرغ در استان قم نگران کننده است و مردم نسبت به این مساله اعتراض دارند، برای افرادی که به دنبال سوء استفاده از این وضعیت باشند، در استان قم پرونده قضایی تشکیل خواهیم داد.

معاون قضایی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم افزود: شهر قم مورد هجوم دشمنان است و باید به دنبال این باشیم که قیمت کالاها در این شهر پایین تر از شهرهای دیگر باشد، عملکرد مدیران قم در توزیع گوشت ضعیف بود و همتی در این زمینه دیده نمی‌شود، در حالی که گوشت در استان قم وجود دارد.

سلطانی اصلاح وضعیت در توزیع گوشت و مرغ در استان  قم را ضروری دانست و تصریح کرد: مدران استان باید گزارشی در این خصوص به دادستانی ارائه کنند.

انتهای پیام/ 137
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۲
کد مطلب: 75499
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *