۰

یک تن و ۲۹۰ کیلوگرم مواد مخدر در قم کشف شد

قم نیوز: فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به کشف یک تن و ۲۹۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر طی بهمن ماه سال جاری در قم گفت: در این ارتباط ۳ باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی شدند.
یک تن و ۲۹۰ کیلوگرم مواد مخدر در قم کشف شد
یک تن و ۲۹۰ کیلوگرم مواد مخدر در قم کشف شد
به گزارش قم نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، عبدالرضا آقاخانی با اشاره به اهتمام پلیس قم نسبت به برخورد با باندهای قاچاق مواد مخدر، اظهار داشت: با توجه به اینکه برخورد با عاملان اصلی مواد مخدر از دغدغه‌های مردم است، پلیس قم در سال 97 علیه شبکه‌ها و باندهای قاچاق مواد مخدر سالی طوفانی را آغاز کرد که در سال 98 نیز این امر با شدت بیشتر استمرار خواهد داشت.

وی با بیان اینکه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در جمع‌آوری معتادان متجاهر مصمم است، تصریح کرد: پلیس قم امنیت توزیع‌کنندگان مواد مخدر سلب کرده است، در سال جاری 150 عملیات علیه باندها و شبکه‌های قاچاق مواد مخدر در استان اجرا و بیش از 6 تن و 500 کیلوگرم انواع مواد مخدر اعم از تریاک، حشیش و هروئین کشف‌شده است.

فرمانده انتظامی استان قم دلیل عمده این کشفیات را قرار داشتن استان قم در محور مواصلاتی دانست و تصریح کرد: انتقال مواد مخدر بیشتر از مبدأ استان‌های جنوبی به مقصد مرکز و استان‌های شمالی صورت گرفته که توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم کشف‌شده است.

آقاخانی با بیان اینکه امسال کشف مواد مخدر در استان قم نسبت به سال گذشته 5 درصد افزایش داشته است، بر ضرورت آگاه‌سازی بیش‌ازپیش خانواده‌ها نسبت به آفت‌های مواد مخدر تأکید کرد.

فرمانده انتظامی استان قم با تذکر و اخطار به قاچاقچیان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر، گفت: استان قم استانی زنده و پویاست و این اطمینان را به مردم می‌دهیم که نگذاریم به پویایی استان خدشه وارد شود.

سردار آقاخانی با اشاره به کشف یک تن و 290 کیلوگرم انواع مواد مخدر طی بهمن‌ماه سال جاری در قم، گفت: در این ارتباط 3 باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی، 8 دستگاه خودرو توقیف و 15 نفر نیز دستگیر شدند.

انتهای پیام/ 110
يکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۵
کد مطلب: 74878
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *