۰
سردار قاآنی:

مهمترین دستاورد دوران دفاع مقدس انسان‌سازی برای میدان نبرد بود

قم نیوز: جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه به برکت روحانیت در این ۴۰ ساله تهدیدها تبدیل به فرصت شدند، گفت: مهمترین دستاورد دوره جنگ ۸ ساله انسان‌سازی برای میدان نبرد بود.
سردار قاآنی : مهمترین دستاورد دوران دفاع مقدس انسان‌سازی برای میدان نبرد بود
سردار قاآنی : مهمترین دستاورد دوران دفاع مقدس انسان‌سازی برای میدان نبرد بود
به گزارش قم نیوز سردار اسماعیل قاآنی در کنگره بین‌المللی ۱۴۰ شهید روحانی مدافع حرم که در تالار بیداری اسلامی جامعه الزهرا(س) برگزار شد، اظهار کرد: روحانیت شیعه در طول عمر با برکت این مذهب پرافتخار همواره پیشگام بوده و مکتبی است که همه رهبران آن شهید شدند و حق این است که این راه پرافتخار عزت مدارانه ادامه یابد.

وی ادامه داد: در همه تحولات اجتماعی و دینی روحانیت گام برداشته و این روحانیون عمل کنندگان اصلی دستورات امام(ره) هستند.

جانشین فرمانده سپاه قدس گفت: انقلاب اسلامی یک حرکت مستمر است و در مقابل توطئه‌های دشمنان اسلام و استکبار جهانی ایستاده و این میدان مرد مبارزه می‌خواهد چرا که در میدان جنگ سختی قرار داریم.

وی با اشاره به اینکه روحانیت شیعه پیشگام این مبارزه بوده، عنوان کرد: ما به ‌عنوان سربازان ولایت در بعد نظامی اصالت و مشروعیتمان را وقتی خوب می‌فهمیدیم که روحانیت و در رأس ولی فقیه برای ما ترسیم می‌کردند.

انقلاب در همه عرصه‌ها حرف برای گفتن دارد

سردار قاآنی با بیان اینکه انقلاب در همه عرصه‌ها حرف برای گفتن دارد، گفت: برنامه انقلاب اسلامی به خوبی در حال پیشروی است و این هنر علمای بزرگ است که راه مقابله با توطئه‌های دشمنان را بلدند.

وی تصریح کرد: به برکت روحانیت در این ۴۰ ساله تهدیدها تبدیل به فرصت شدند.

جانشین فرمانده سپاه قدس بیان کرد: اگر انقلاب اسلامی و تربیت شدگان مکتب انقلاب اسلامی نبودند آمریکا این‌گونه عاجز نبود که رئیس جمهور کم عقل آن‌ها به هر کاری دست میزند تا انقلاب ایران را متوقف کند.

وی با بیان اینکه اعتقادم این است که مهم‌ترین دستاورد دوره جنگ ۸ ساله انسان‌سازی برای میدان نبرد بود، گفت: انسان‌های برجسته حاصل نمی‌شد مگر با جلوداری روحانیت که دین و معرفت را با عملشان درس می‌دادند.

سردار قاآنی اضافه کرد: در پیام پایان حضرت امام(ره) در زمان جنگ آمده اگر بسیج جهانی سربازان اسلام تشکیل شده بود آیا کسی جرئت جسارات به فرزندان معنوی رسول الله را داشت؟

وی یادآور شد: دشمن تهدید را در منطقه شروع کرد اما در درون این تهدید، ملت‌های مختلف کنار هم دیگر در دفاع از حرم و حریم ولایت جمع شدند و قدم به قدم همدیگر را پیدا کردند و بسیج جهانی سربازان ولایت را تشکیل دادند و این قدرت ولی فقیه و پرچم انقلاب اسلامی ایران بود.

انتها پیام / 110
پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۲
کد مطلب: 74804
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *