۰

برگزاری یادواره شهدا نیازمند حرکت منسجم ملی است

قم نیوز: مدیر عامل بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیا (عج) گفت: یادواره‌های شهدا می‌تواند در قالب سلسله نشست‌های گرامیداشت یاد و خاطره شهدا دنبال شود و باید هماهنگی مورد نیاز میان اعضای ستاد یادواره‌ها و محافل شهدا برقرار شود تا بتوانیم به حرکت‌های منسجم ملی برسیم.
برگزاری یادواره شهدا نیازمند حرکت منسجم ملی است
برگزاری یادواره شهدا نیازمند حرکت منسجم ملی است
به گزارش قم نیوز ‌سید احمد عبودتیان در مراسم اختتامیه نخستین گردهمایی فعالان یادواره‌های شهدای سراسر کشور که به همت شبکه ملی وارثون در سالن جلسات مجتمع فرهنگی پلاک 313 مسجد مقدس جمکران برگزار شد، اظهار داشت: بعد از حماسه 9 دی موجی که به واسطه شهادت محسن حججی در کشور رقم خورد، بزرگ‌ترین رویداد کشور بود.

مدیر عامل بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیاء افزود: اگر مجموعه‌های مختلف فرهنگی با اعتبارات سنگین در کنار یکدیگر قرار گیرند بازهم نمی‌توانند همانند شهید حججی در جامعه تحول ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه اگر ما به دنبال دولت حق هستیم در مرحله نخست باید به دنبال خودسازی باشیم، افزود: گمشده امروز جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی عمل به فرمایش رهبر انقلاب اسلامی مبنی بر خودسازی است که در متن جبهه فرهنگی قرار گیرد.

عبودتیان با اشاره به ارزش و اهمیت برگزاری یادواره شهدا ادامه داد: یادواره‌های شهدا می‌تواند در قالب سلسله نشست‌های گرامیداشت یاد و خاطره شهدا دنبال شود و باید هماهنگی مورد نیاز میان فعالان و اعضای ستاد یادواره‌ها و محافل شهدا برقرار شود تا بتوانیم به حرکت‌های منسجم ملی برسیم.

مدیر عامل بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیاء خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری کنش‌ها و واکنش‌های مختلف را در جامعه اسلامی مورد بررسی قرار می‌دهد و بر اساس فرمایشات ایشان زمانی که اسلام ناب به مردم عرضه شود آن‌ها نیز تصمیم می‌گیرند از انقلاب خود دفاع کنند.

 انتهای پیام/ 137
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱
کد مطلب: 73277
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *